20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІТАВ

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІТАВ

Як в минулі роки святкували День святого Миколая в нашій школі? Зранку взаємні вітання між дітьми, між дорослими, між дітьми і вчителями, потім уроки, а пізніше – зустріч учнів з гостями в актовій залі, святковий для всіх концерт, вручення дітям подарунків.

В цьому ж році у дорослих було багато хвилювань, проте в дітвори – багато радості і сюрпризів.

Першим сюрпризом був прихід до вихованців Діда Мороза і Снігуроньки, які вручали їм подарунки в шкільній їдальні за святковим столом. Дід Мороз (В. І. Мурза – інженер з ОП), Снігуронька (Т. З. Павлик – заступник директора з НВР) вітали дітвору зі святом від імені першого заступника голови Черкаської обласної ради В. П. Тарасенка, начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації В.В. Данилевського, які передали подарунки від святого Миколая ввечері 18 грудня, щоб уже раненько їх діти отримали. Спасибі Вам.

Наші друзі, шефи школи, Служба автомобільних доріг в Черкаській області (начальник В.І.Демиденко, голова ППО Н.М.Зданевич), перерахували кошти на зміцнення навчально-матеріальної бази школи. Спасибі Вам, шановний Владиславе Ігоровичу, і всьому Вашому колективу.

Другим подарунком-сюрпризом був балет Петра Чайковського «Лускунчик» на 2 дії за однойменною казкою Гофмана у постановці студентів-хореографів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Це був сюрприз не тільки для наших учнів, а й для учнів Шевченківського НВК. Більше трьохсот дітей, учителів не могла помістити жодна з наших актових зал, тому усіх нас гостинно запросили до місцевого коледжу (директор О. А. Потабенко, заступник директора з виховної роботи Л. О. Павлова). Багато дітей знайомі з казкою Гофмана «Лускунчик», але ніхто з них не бачив, як у рухах, у музиці можна передавати почуття, думки, емоції людей. Чудесна музика, гарні костюми юних артистів, їх хвилювання, старанність (адже кожен з них хотів представити себе якнайкраще, бо оцінювали роботу своїх вихованців викладачі кафедри хореографії і художньої культури Ірина Сергіївна Грошовик та Ольга Вікторівна Бикова) панували у вщерть заповненому залі (більше 350 глядачів) і повна тиша… Навряд чи на якому уроці вчителю вдасться домогтись більше години утримувати в учнів таку увагу і зацікавленість. Протягом всього дійства не було жодного зауваження ні одному учню тієї чи іншої школи.

Спасибі Інні Григорівні Терешко, декану факультету мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту та Людмилі Михайлівні Андрощук, завідувачці кафедри хореографії та художньої культури, які очолювали приїзд і виступи студентів у нас, в с. Шевченковому, за такий дорогий і чудовий подарунок, спасибі і за зустріч з майбутніми випускниками шкіл, проведену з ними профорієнтаційну роботу, ознайомлення з новими умовами вступу у вузи в 2018 році.

А на завершення свята – лапатий, тихий сніжок, що ще з вчорашнього дня вкрив ялини, яких так багато на території школи, шкільний сад.

Тож ще і ще раз щире спасибі за увагу до дітей, до школи, за подарунки, за таке чудове свято – День святого Миколая, усім Вам, добрі люди: Вам, Валентине Петровичу, Валерію Вікторовичу, Владиславе Ігоровичу, Наталіє Миколаївно, Інно Григорівно! Велике спасибі, низький уклін ректору університету Олександру Івановичу Безлюдному, викладачам Людмилі Михайлівні, Ірині Сергіївні, Ользі Вікторівні! Щиро дякуємо Олександру Анастасійовичу і Людмилі Олександрівні – керівництву нашого коледжу!

Л. Д. Терещенко,
директор Шевченківської
спеціалізованої школи-інтернату

Залишити відповідь

Схожі новини

СВЯТКУВАННЯ ЗНАМЕНИТИХ ДАТ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИСВЯТКУВАННЯ ЗНАМЕНИТИХ ДАТ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

  Святкування знаменних дат становлення та розвитку УДПУ імені Павла Тичини   15 жовтня 1930 року розпочалося навчання в Інституті соціального виховання, який було засновано в місті Умані. Нині це

ВІТАЛЬНА АДРЕСА З НАГОДИ 25-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІНВІТАЛЬНА АДРЕСА З НАГОДИ 25-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН

Вельмишановна Наталю Семенівно! Від щирого серця вітаємо Вас, мистецько-педагогічний факультет Вашого університету з чудовим і юним ювілеєм, 25-річчям щоденного, в будні і свята, засіву життєвого поля дорослих і дітей найпрекраснішим,

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Невід’ємним напрямом роботи системи підготовки майбутнього вчителя мистецьких дисциплін є проходження педагогічної практики в загальноосвітніх начальних закладах, де головним завданням студента постає комплексне застосування здобутих у процесі навчання знань, навичок