ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВКОТРЕ ЗАВІТАВ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУ

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВКОТРЕ ЗАВІТАВ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУ

Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.
У білесенькій торбинці
Він усім несе гостинці.
То ж бринить від щастя край –
Тут ступає Миколай.
Хоч надворі і пороша,
Сніться діткам, сни хороші.
Бо з дарунками в торбинці,
Є чудові сни-гостинці.
М. Пономаренко

День Святого Миколая чекають і діти, і дорослі, адже саме це свято приносить відчуття новорічних див та магії у реальному житті. І студенти факультету мистецтв не є виключенням, оскільки з нетерпінням щороку чекають його до себе в гості.

Щоб потішити Миколая та гарантовано отримати пакунок від нього – всі студенти ретельно готувалися: прибирали кімнати, прикрашали їх новорічними прикрасами, святково оформляли двері в кімнатах. Тож кожен отримав солодкий подарунок та приємні слова вітання від адміністрації факультету!

У цей гарний день щиро вітаємо усіх із Днем Святого Миколая! Нехай Чудотворець принесе у Ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!