ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СИСТЕМА OPEN JOURNAL SYSTEMS СТАЛА ПРЕДМЕТОМ ОБГОВОРЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Нині в Україні розпочинається активний перехід до світових стандартів проведення наукових досліджень. І Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини не є виключенням цього процесу.

Наукова діяльність факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини є інтелектуальною творчою діяльністю, спрямованою на одержання і використання нових знань. Основними її формами є фундаментальні та прикладні наукові дослідження, які активно публікуються науковцями факультету у періодичних виданнях нашого університету.

Саме тому, 19 вересня 2018 року, на факультеті мистецтв пройшов науково-методичний семінар, в рамках якого відбулася зустріч професорсько-викладацького складу факультету мистецтв із завідувачем редакційного відділу університету, кандидатом педагогічних наук, доцентом Загоруйко Людмилою Олексіївною.

Основною метою зустрічі стали нововведення у порядку подання результатів наукових досліджень до друку в збірники наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, у зв’язку з їхнім переходом на програмне забезпечення Open Journal Systems – новітню прогресивну технологію підтримки фахових видань та організації наукового інформаційного обміну.

Зі слів Людмили Олексіївни стало зрозумілим те, що ця необхідність впроваджується для сприяння розвитку рецензованих публікацій з відкритим доступом, надання технічної інфраструктури не лише для презентації в Інтернеті журнальних статей, але і для усього процесу редакційного керування, в тому числі подання статті, кілька-разового рецензування, а також індексації.

Детально вивчивши алгоритм дій автора і рецензента в процесі представлення та експертного розгляду наукових рукописів, учасники семінару пройшли експрес-підготовку з питань реєстрації та подання матеріалів в системі Open Journal Systems.

Колектив факультету мистецтв висловлює подяку завідувачу редакційного відділу університету, кандидату педагогічних наук, доценту Загоруйко Людмилі Олексіївні за проведений семінар.