ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАЛАНТ І ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ТЕТЯНИ ВАЛЕРІЇВНИ МУКОВІЗ, ВИПУСКНИЦІ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Талановита випускниця факультету мистецтв, Тетяна Валеріївна Муковіз, учитель музичного мистецтва вищої кваліфікаційної категорії Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана, презентувала студентам майстер-клас, який був представлений нею, як спосіб передачі ідеї власної авторської системи та засвідчив її педагогічну креативність і високий професійний викладацький рівень. https://youtu.be/xnI9zOrw7XM

Протягом багатьох років роботи у школі Тетяна Валеріївна зарекомендувала себе як талановитий учитель та умілий організатор.

Її педагогічне кредо – підтримати в учнів жагу до знань, зберегти любов до музичного мистецтва.

Вона вміє лаконічно, образно, виразно подати матеріал, створити позитивний настрій на уроці.

Її уроки відзначаються продуманістю, грамотністю, ефективним використанням різноманітних методів та прийомів.

Під час проведення уроків вона ефективно застосовує інформаційно-комунікативні технології, впроваджує методи інтенсивного навчання.

Намагається, щоб чарівний світ музики формував у її учнів добрі почуття, чутливу до краси душу.

Про це переконливо свідчить участь Тетяни Валеріївні в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу в номінації «Мистецтво». За підсумками конкурсу вона стала переможцем, «Учитель року-2022».

Професорсько-викладацький склад, студенти факультету вітають Тетяну Валеріївну Муковіз з перемогою, сподіваються на подальшу плідну та конструктивну співпрацю в галузі мистецької освіти.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

9 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Людмила Михайлівна! Шановна Людмило Михайлівно, дозвольте

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

5 листопада свій   День народження відзначає  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Бурлака  Ірина Володимирівна. Шановна Ірина Володимирівна ! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з  нагоди Вашого Дня народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Біленький  Іван Станіславович. Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної  творчої