ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ТАНЕЦЬ ТА ПРАГНЕННЯ ДО ІДЕАЛУ. РОЗДУМИ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ

ТАНЕЦЬ ТА ПРАГНЕННЯ ДО ІДЕАЛУ. РОЗДУМИ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ

Мільбрат Юлія:

Кожен вид мистецтва має свої специфічні закони відображення життя, свої особливі форми, виразні методи і свій матеріал. Хореографічне мистецтво- це синкретичне мистецтво. Тут злились в єдиному потоці танець і пантоміма, музика і поезія, скульптурні пози, пластика рухів і драматургія літературного твору. Саме тому я обрала в майбутньому професію хореографа, адже хореограф – це особливий вид мистецтва, який захоплює не тільки тіло, а й душу і сердце. Із кожним звуком мелодії тіло створює особливий ритм, який відображається у танці. Сама професія хореограф це не лише робота, але й хобі. Саме в цій сфері я можу дарувати дітям всю красу танцю й приблизити їх до прекрасного. Поділившись своїм досвідом з ними, я відчуваю, що приношу користь суспільству . Саме тому, я обрала цю професію, вона виствітлює мій стиль життя.

Мороз Анна:

Танець – це щось незвичайне, це поєднання пластики, почуттів, міміки та історії, яку танцюрист розповідає глядачам.
Створення танцю- це творчий процес; вивчення всіх сторін мистецтва,  саморозвиток  та передача досвіду – ось головні завдання, що стоять перед хореографом.
Хореографу необхідно бути сильним, пластичним і постійно рухатись вперед.
‘Найважче в професії’ хореографа – це самодисципліна. Треба полюбити себе мучити і отримувати від цього задоволення.
Хореографія – це грація, краса, це мова тіла, яким можна сказати набагато більше, ніж словами. Ось що хореографія означає для мене.

Мій ідеал.

Моїм покровителем , взірцем та прикладом наслідування є талановита танцівниця , хореограф, ведуча , спочатку українського проекту про танці, а тепер і російського, – Тетяна Денисова.
В ранньому дитинстві Тетяна була рухливою, активною дівинкою і батьки віддали її в секцію спортивної гімнастики. Їй дівчинка віддала п*ять років , але потім Тетяна спробувала відвідати танцювальну студію і “пропала”. Мистецтво танцю повністю поглинуло Денисову, кожну вільну хвилину вона присвячувала саме йому, мріючи про сцену Великого театру.
Близько трьох років працювала у Києві зі своїм балетом. Паралельно викладала хореографію у Київському естрадно-цирковному коледжі.
Мені подобається , що в ній є внутрішній сильний стержень, завдяки якому вона і досягла стільки у своєму житті.
Отже, вона є моїм кумиром та ідеалом , на якого можна рівнятися.
 

Куценко Анастасія:

Ким я себе бачу в хореографічному мистецтві.
Яким би не було моє майбутнє, я хочу самостійно творити його та відповідати за свої вчинки, бо головним є не те, чого ми досягнемо в житті, а те, як ми це зробимо.
Звичайно, я планую плідно працювати над собою. А ще давати користь дорослим та діткам, з якими я хочу працювати. Адже як говорить моя мама:«Всіх грошей не заробиш ». Я вважаю ,що справа навіть не в грошах, тому ,що для сучасного світу, на мою думку, гроші- це сміття, за яке люди ладні на вбивство.
Потрібно займатися тим, чого ти справді дуже хочеш.
Я хочу стати хореографом, нехай не видатним, не легендою. Я просто хочу, щоб сучасний світ та молодь розвивались, хочу подарувати йому ці знання, які отримаю в практиці та навчанні. Адже це так цікаво, тим більше це допомагає підтримувати тіло в тонусі і залишатись завжди молодою. 
В майбутньому я хочу бачити багато світлих особистостей, які з посмішкою будуть заходи до моєї студії танців. Вчитись, отримувати багато перемог в першу чергу для себе.
Якщо це здійсниться і я зроблю багато людей щасливими, я проживу своє життя не дарма, а з вогнем в сереці, знаючи, що воно когось гріє, тому я хочу зробити цей крок, впевнений крок у своє майбутнє з гордо піднятою головою в життя.
Моє бажання – розвиватися, як губка втягувати у себе все найкраще , вчитися майстерності не тільки у відомих маестро, а й у звичайних дітей, тому що жодна доросла людина не навчить тебе такої щирості, яка є у дитини; щохвилини пізнавати нове , щоб стати справжнім майстром свого діла, брати позитивний приклад , щоб стати прикладом та одного разу змінити цей світ на краще.
Мій взірець ідеалу.
Мій взірець ідеалу, на даний момент, – це мій хореограф Гаврилюк Наталя Сергіївна. 
Я дивуюсь тому, на скільки вона сильна в своїй справі, як вона знаходить підхід до кожної дитини в нашому колективі, а нас повірьте не так мало. 
Вона найкращий психолог, сильний хореограф, дуже творча людина. В дитинстві, коли я прийшла туди вперше, я завмерла дивлячись на неї, вона здавалась мені неймовірною, я навіть подумала, що вона живе на своїй планеті, тому що, в неї стільки думок в одну мить, такі творчі танці і постійно неймовірні підтримки, а те, як вона вміло і з трепетом в серці робить свої творіння, так саме творіння, бо таке вже танцем назвати не можна. 
Для нас вона як друга мама, ми дуже любим говорити з нею про особисте, обіймати її, тому, що це надзвичайно душевна людина, яка заряджає просто постійною енергією. 
Про Наталю Сергіївну я можу писати вічно, адже таку людину я буду пам’ятати завжди. Вона для мене наче щось не існуюче бо таких людей дуже мало. Я дуже вдячна їй, що вона виховує в нас таких самих світлих людей і вмілих маленьких хореографів, які в майбутньому стануть видатними.
Гилюк Єлизавета:
Я вважаю, що кожен хореограф унікальний по-своєму і обрати одного взірця просто неможливо. Для мене танець – подих душі , відкриття чогось твого особистого та не до кінця зрозумілого іншим, то як з чужого серця можна вивести кумира, якщо ти повинен розкривати свою особливу чарівність так , як ти це відчуваєш.
 Бути балетмейстром- не просто виступати на сцені, це розкривати серця глядачів, дарувати їм невелику казку, у якій панує Любов, Добро та Гармонія , викривати глобальні проблеми людства так, щоб людям не хоілось знову повторити ту ж помилку; надихати усіх , допомагати зрозуміти, що все неможливе є можливим , щоб після перегляду людина вийшла з залу з розплющеними очима, усвідомивши наслідки своїх вчинків , з новими силами та розумінням , що світ чудовй, що все можна змінити.
Моє бажання – розвиватися, як губка втягувати у себе все найкраще , вчитися майстерності не тільки у відомих маестро, а й у звичайних дітей, тому що жодна доросла людина не навчить тебе такої щирості, яка є у дитини; щохвилини пізнавати нове , щоб стати справжнім майстром свого діла, брати позитивний приклад , щоб стати прикладом та одного разу змінити цей світ на краще.
Роздрукувати публікацію

Коментування вимкнено  • листопада 1, 2017

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

21.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Міжнародний день студентського спорту Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини зустрів із вагомими досягненнями і пишається своїми студентами, які стали чемпіонами та володарями Кубків світу і Європи, Призерами Міжнародних змагань: завоювали 72 золоті, 55 срібних та 59 бронзових нагород. [...]
СПОРТИВНЕ СВЯТО – МОЛОДЬ УДПУ ОБИРАЄ СПОРТ ТА ЗДОРОВ’Я
21.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
В рамках щорічного International Clean Beach day з благоустрою узбережжя річок, морів та океанів та за ініціативи викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету УДПУ було організовано та проведено природоохоронну акцію «Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки». [...]
ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ
20.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Першокурсник УДПУ імені Павла Тичини Микола Виходцев поповнив когорту прославлених спортсменів університету - став чемпіоном Румунії з веслування на байдарках і каное в місті Пітешті. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени цієї країни. У складі юнацької команди України Микола став чемпіоном в олімпійському виді о [...]
ГАЛЕРЕЯ СЛАВНИХ ПЕРЕМОГ УДПУ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua