ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ

Показ соціального проекту УДПУ імені Павла Тичини танцювальної вистави «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму» в приміщенні Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка 7 квітня в релігійне свято Благовіщення та Всесвітній день здоров’я можна вважати символічним.
Молодь для молоді мовою танцю проти згубних звичок, які руйнують здоров’я, долі, життя.

Тема проекту – наркоманія як глобальна проблема людства;
Ідея – руйнівна сила наркотиків та алкоголізму в житті людини, сила Віри в перемогу над залежністю, яка стала хворобою.
Мета проекту – привернути увагу до проблеми наркоманії та алкоголізму та показати можливість повернення до здорового способу життя навіть в найскладніших ситуаціях.
Танцювальний проект «Право на життя» підготували студенти 5 курсу мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини напряму підготовки «Хореографія» за мотивами реальних історій людей, які розпочали життя з нової сторінки: перемогли алкогольну та наркотичну залежність, яка стала хворобою.
Керівник та режисер проекту – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Людмила Андрощук.
Від дня прем’єри танцювальну виставу переглянули більше 2000 глядачів. Безумовно, виступ на професійній сцені став яскравою кульмінацією. Дев’ятий показ проекту завершився бурхливими оплесками та вигуками «Браво!»

ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ

Висловлюємо щиру подяку директору Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, Заслуженому діячу мистецтв України Осипову Володимиру Олексійовичу за надання можливості виступу на провідній сцені Черкаського регіону та всім працівникам театру за допомогу в організації та проведенні вистави.
Наші враження від гостинного прийому незабутні! Це Театр з великої літери не лише на сцені, але й за лаштунками. Привітність, культура, толерантність, професіоналізм… Неймовірна атмосфера недосяжного таїнства високого мистецтва…
Особлива подяка голові профкому Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доценту Осадчому Олександру Семеновичу за фінансову підтримку в процесі підготовки та показу проекту «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму».
Робота над проектом змінила не лише рівень професійної підготовки майбутніх вчителів хореографії, вона змінила світогляд без винятку всіх учасників вистави і довела, що НАША ІСТОРІЯ В ТАНЦІ має «ПРАВО НА ЖИТТЯ».

Проголосуй за соціальний проект «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» як за переможця конкурсу «Найкращий соціальний проект України-2015» за посиланням http://www.forum.o2.ua/ua/projects/70.