ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАНЦЮВАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У І МІСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ МОЛОДІЖНОЇ ТВОРЧОСТІ «ДУШЕЮ СПОВНЕНИЙ ПОЛІТ»

Сьогодні, у приміщенні Уманського міського будинку культури імені Ю. К. Смолича, відбувся І Міський фестиваль молодіжної творчості «Душею сповнений політ». Фестиваль пройшов за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради. Організатором фестивалю виступила художній керівник хореографічного колективу «Крок вперед» Вікторія Глобчак.

Уперше організований фестиваль «Душею сповнений політ» мав благодійну місію, а саме збір коштів для уманчанки 2006 року народження – Карпань Ірини Ігорівни, яка, на превеликий жаль, має діагноз: Целіакія.

Участь у фестивалі прийняли десятки хореографічних колективів м. Умань, серед яких і танцювальні колективи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Учасники та керівники хореографічних колективів були нагороджені дипломами міського голови Олександра Цебрія за креативність, творчий потенціал та участь у І міському фестивалі молодіжної творчості «Душею сповнений політ».

У ролі ведучої заходу виступила викладач кафедри хореографії та художньої культури, завідувач Центру культури і дозвілля Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Гаудеамус» Людмила Гекалюк.

Протягом фестивалю усі бажаючі мали змогу долучитися до його благодійної мети. У результаті було зібрано понад 7 тис. гривень і передано матері дівчинки, яка, у свою чергу, висловила слова глибокої вдячності за допомогу, що зараз так потрібна Іринці.