ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

23-24      листопада     2022 р.,   на    базі    факультету     мистецтв     та Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності УДПУ імені Павла Тичини, відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Співорганізаторами       конференції     стали    наші наукові    партнери:    Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (відділ змісту і технологій педагогічної освіти), Інститут проблем виховання НАПН України (лабораторія естетичного виховання та мистецької освіти), Інститут обдарованої дитини (відділ діагностики), Міжнародна федерація хорових диригентів.

Роботою цьогорічної конференції зацікавилося більше 200 учасників з України, Німеччини, Польщі, Норвегії та Китаю.

На пленарному засіданні конференції ми мали можливість почути вітальні виступи проректора з наукової роботи, доктора педагогічних наук, професора кафедри вищої математики та методики навчання математики УДПУ імені Павла Тичини Годованюк Тетяни Леонідівни, а також в. о. декана факультету мистецтв, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичин Терешко Інни Григорівни.

Свої доповіді оголосили: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, почесний доктор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича, академік Міжнародної словʼянської академії імені Яна Амоса Коменського Філіпчук Георгій Георгійович;

доктора педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інститут проблем виховання НАПН України Комаровська Оксана Анатоліївна;

доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Вовк Мирослава Петрівна;

завідувач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, доцента Бурназова Віра Володимирівна.

Робота конференції продовжилася на дискусійних платформах: філософський аспект мистецької освіти, формування морально-естетичних цінностей особистості засобами мистецтва (світовий досвід), розвиток творчої особистості у процесі викладання мистецьких дисциплін, підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін (сучасні освітні технології) у контексті євроінтеграційних процесів, інтеграція в системі мистецької освіти, виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.

Організаційний комітет ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» дякує ректорат УДПУ імені Павла Тичини за підтримку у проведенні конференції.

За результатами роботи вийдуть з друку матеріали конференції.

Заступник з наукової роботи декана факультету мистецтв, доцент Калабська В. С.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 28 серпня, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Кремешна Тетяна Іванівна! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»

Дорогі друзі! Хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія» має гуманістичну спрямованість і покликаний створити додаткові умови для пошуку нових форм і синтезу різних видів хореографічного мистецтва, для демонстрації народних і культурних традицій