ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Сьогодні на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочала свою роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи».

Співорганізаторами конференції є Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (відділ змісту і технологій педагогічної освіти), Інститут проблем виховання НАПН України (лабораторія естетичного виховання та мистецької освіти) та об’єднання професійних художників (Ізраїль).

Традиційно у рамках конференції проходять цікаві наукові та творчі заходи. Цьогорічна VІ Міжнародна конференція це «Мистецький вернісаж» (виставка творчих робіт викладачів та студентів кафедри образотворчого мистецтва), урочисте відкриття Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, Етнофестиваль-ярмарок «Відкритий простір творчості» (майстер-класи, презентація робіт майстрів народної творчості, виступи творчих колективів) тощо.

На пленарному засіданні конференції з вітальним словом до учасників звернулася проректор з гуманітарних питаньУДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Іванівна Ревнюк. Також були прослухані актуальні та змістовні доповіді: доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, завідувача лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання НАПН України Комаровської Оксани Анатоліївни; доктора педагогічних наук, завідувача відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Вовк Мирослави Петрівни; кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Соломахи Світлани Олександрівни; кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету Мартиненко Олени Володимирівни; кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри образотворчого мистецтва, директора Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету УДПУ імені Павла Тичини Пічкура Миколи Олександровича; кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури, декана факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Терешко Інни Григорівни.

Окремо хочемо відзначити музичні вітання народних аматорських колективів, що гармонійно вплелися у канву подій конференції та задали потрібний тон нашим заходам: жіночий вокальний ансамбль «Софія» (художній керівник заслужений працівник культури України, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Семенчук Василь Васильович) та «Молодіжний камерний хор» (художній керівник та диригент старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Прокулевич Оксана Валеріївна).

По закінченню пленарного засідання учасники конференції мали чудову можливість відвідати туристичні місця славетного козацького міста Умані – Національний дендрологічний парк «Софіївку», парк «Фентезі» («Нову Софіївку»). Традиційно цікаву та змістовну екскурсію з історії парку провела кандидат біологічних наук, доцент кафедри теорії початкового навчання УДПУ імені Павла Тичини – Перфільєва Людмила Павлівна.

Взавтра конференція продовжить свою робу секційними засіданнями та енофестивалем, тож побажаємо її учасникам плідної наукової та творчої роботи!