ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ДЕКАНОМ

ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ДЕКАНОМ

10 серпня в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч абітурієнтів та їхніх батьків з деканом та викладачами мистецько-педагогічного факультету.
Декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник привітала присутніх студентів зі вступом в Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і подякувала батькам за підтримку і допомогу своїм дітям у виборі вузу.

ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ДЕКАНОМ

Олена Володимирівна детально розповіла про організацію навчального процесу на факультеті, систему пільг, передбачену для різних категорій населення, практичну підготовку майбутніх фахівців, умови проживання та дозвілля студентів. Також ознайомила майбутніх студентів з особливостями навчання у вузі та матеріально-технічною базою університету.
Про особливості підготовки спеціальності «Хореографія» на зустрічі повідомила викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Криворотенко, спеціальності «Образотворче мистецтво»Зоя Юзвенко, спеціальності «Музичне мистецтво» – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Кремешна.
З метою адаптації студентів І курсу до навчання у вищій школі деканатом була підготовлена пам’ятка «Першокурснику».

ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ДЕКАНОМ

По завершенню зустрічі присутні батьки і першокурсники отримали кваліфіковані консультації по питанням, які найбільш їх хвилювали перед початком навчального року.

Метки: , , , , , ,

1 коментар  • серпня 12, 2014