ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТРІО «ГОНТА» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ З НАГОДИ 20-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ!

ТРІО «ГОНТА» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ З НАГОДИ 20-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ!

19 квітня о 17:00 в Уманському міському будинку культури відбудеться святковий концерт з нагоди 20-річчя заснування вокального чоловічого тріо «Гонта» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі заслужених працівників культури України – Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика.

Запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний!