ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТРИВАЄ НАБІР НА КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

ТРИВАЄ НАБІР НА КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Підготовка громадян України до вступу у вищі навчальні заклади забезпечує якісну підготовку за всіма предметами незалежного оцінювання знань, психологічну адаптацію майбутніх вступників до університету.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вже кілька років поспіль успішно здійснюється підготовка майбутніх абітурієнтів на курсах довузівської підготовки. Високий рівень підготовки слухачів підтверджується щорічними гарними результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Графік занять на курсах досить зручний, підготовка проводиться щосуботи. Слухачі мають можливість пройти підготовку з усіх предметів та творчих конкурсів, які передбачені правилами вступної кампанії.
Вартість навчання складає 375 грн. за 1 предмет (6 місяців навчання). Максимально можна обрати 4 предмети.

Високі показники успішності забезпечують висококваліфіковані викладачі, які не один рік поспіль займаються підготовкою учнів до ЗНО та мають авторські методики.
Перевагою довузівської підготовки є, перш за все, якісна комплексна підготовка до ЗНО з усіх загальноосвітніх предметів. Окрім того, слухачі мають можливість отримувати інформацію про зміни в ЗНО та у вступній кампанії; успішно підготуватись до вступних випробувань і творчих конкурсів, одержати індивідуальні профорієнтаційні консультації, пройти комплексне профорієнтаційне тестування та діагностику здібностей. Слухачам довузівської підготовки також надається допомога при реєстрації на пробну та основну сесії ЗНО, адже на базі університету діє Центр реєстрації на ЗНО Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Важливо зауважити, що прийом документів вже розпочато і триватиме до 30 жовтня 2015 року. Навчання на курсах розпочинається з 1 листопада 2015 року.

Факультет мистецтв запрошує на підготовчі курси з напрямів:

• Образотворче мистецтво
  • Хореографія
  • Музичне мистецтво

Для зарахування на підготовчі курси потрібно подати:

• довідку з місця навчання;
  • 2 фото 3х4;
  • копію свідоцтва про народження, або паспорта (1,2,11 ст.);
  • копія паспорта одного з батьків (1,2,11 сторінки);
  • 2 конверти з марками.

Місце можна за телефоном: (04744 40520); 0632271377; 0989274024.
Наша адреса: вул. Садова, 2, м. Умань, кім. 208 (приймальна комісія).

Зроби перший крок до успіху – обери підготовчі курси УДПУ!