ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Творча співпраця викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, студентів факультету мистецтв з учнями міських загальноосвітніх шкіл продовжується.
На запрошення закладів освіти № 6 та міської гімназії старший викладач кафедри Надія Андріївна Балдинюк та студенти, вже з більш вдосконаленою та креативною музичною казкою за мотивами дитячої казки-опери Миколи Лисенка «Коза-дереза», завітали до учнів початкових та середніх класів.

У школі № 6 на спектаклі були присутні також малюки з дошкільного підрозділу школи. Діти отримали велике задоволення від акторської гри студентів, які залучили до казкового дійства маленьких глядачів, вони із задоволенням разом з акторами казки виконували пісні дійових осіб.

Майстерно виконали партії казкових героїв та чудово втілилися в образи: Марія Павлишина (22 гр.) – Коза, Світлана Погрібна (58-м гр.) – Лисичка, Олександр Вівич (24 гр.) – Ведмідь, Віталій Михайленко (42 гр.) – Вовк, Віталій Козачок (39 гр.) – Рак і дід, Юлія Трубіцина (56-м гр.) – Зайчик та Антоніна Юраш (12 гр.), яка також виконувала роль Зайчика, концертмейстер – Ірина Володимирівна Бурлака.

Успіх постановки музичної казки забезпечила ретельна вокальна підготовка студентів, креативні костюми та талановита акторська гра. Самі студенти залишилися дуже задоволені своїм виступом. Вони зрозуміли, що учитель музичного мистецтва – це не просто талановитий педагог, а ще й вокаліст та актор, який знаходиться у постійному творчому пошуку. Саме цьому і намагається навчити своїх учнів Надія Андріївна Балдинюк, талановитий педагог та наставник, яка постійно шукає нові методи та засоби підготовки майбутнього учителя музичного мистецтва, які допоможуть студентам самовдосконалитись у майбутній професії. Ну, а маленькі вдячні слухачі із задоволенням фотографувалися з акторами та щиро запрошували знову завітати до них у гості.

Олександр Вівич, студент 24 групи
факультету мистецтв

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 2, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  21.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Сьогодні, 21 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочалися Дні Польщі – традиційне свято польської культури, яке десятий рік поспіль відбувається в нашому закладі. Перший день був надзвичайно насиченим. За ініціативи Польського культурно-освітнього центру організовано і провед [...]
  В УДПУ СТАРТУВАЛИ ДНІ ПОЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
  21.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  У Всесвітній день вишиванки студенти-філологи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходили фольклорну практику в селі Углуватка Христинівського району Черкаської області. Під керівництвом доцентів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Валентини Гончару [...]
  ФІЛОЛОГИ УНІВЕРСИТЕТУ ЗДІЙСНИЛИ ФОЛЬКЛОРНУ ЕКСПЕДИЦІЮ, ПРИСВЯЧЕНУ УКРАЇНСЬКІЙ ВИШИВАНЦІ
  21.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  18 травня відбулося урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Історія». Впродовж двох конкурсних днів студенти зі всієї України виконували тестові, творчі та завдання проблемного характеру з історії України (від найдавніших часів до сьогодення) та із всесвітньої історії (політ [...]
  ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ІСТОРІЯ»

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua