ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ФЕСТИВАЛЮ ТВОРЧОСТІ «СТУДЕНТСЬКИЙ КАЛЕЙДОСКОП – 2017», ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ СТУДЕНТА

14 листопада в актовій залі Черкаського обласного будинку вчителя відбувся фестиваль творчості «Студентський калейдоскоп – 2017», присвячений Міжнародному дню студента. Глядацька зала рясніла енергійною та талановитою молоддю, яка прибула на святковий концерт із студентських лав різних навчальних закладів м. Черкаси та регіону загалом.

Із вітальним словом на адресу майбутніх фахівців звернувся Голова Федерації професійних спілок Черкаської області Шевченко Петро Васильович. Привітавши студентство зі святом, Петро Васильович побажав учасникам фестивалю яскравих виступів і вражень, та наголосив, що справжнім подарунком для них стане звістка про збільшення їхньої стипендії на 18% з 1 листопада 2017 року!

Активними учасниками святкового заходу стали творчі колективи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Свою майстерність демонстрували глядачам учасники інструментального тріо «Serbian Star» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Гусака Владислава Анатолійовича та учасники Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Куценка Сергія Володимировича.

Після завершення фестивальної програми Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини було вручено Подяку за вагомий внесок у розвиток самодіяльної художньої творчості, відродження й примноження надбань національної культурної спадщини, підтримку творчо обдарованої студентської молоді та активну участь у фестивалі творчості «Студентський калейдоскоп – 2017».