ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ТА СОЛІСТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ЗВЕНИГОРОДЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Моя професіє, тобі я гімн співаю,
Тобі найкращії слова несу,
Бо більш прекрасної я місії не знаю,
Як дарувати людським душам творчість і  красу!

9 листопада творчі колективи та солісти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, на сцені Звенигородського районного будинку культури імені Тараса Шевченка, вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом.

У святковій залі зібралась гордість Звенигородщини – співаки і бібліотекарі, хореографи і гумористи, неперевершені музиканти, безвідмовні аматори сцени та майстри народної творчості – усі, хто дбає про найдороще і найтендітніше у нашому суспільстві – про духовність, про мистецьку спадщину, про розвиток культури.

Розпочали концертну програму заслужені працівники культури України – чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі – Валентина Купчика, Василя Семенчука та Петра Волошина (художній керівник – Валентин Купчик).

Усіх працівників культури, хореографічними композиціями «Матір Дана» та «Плащ тореадора», вітав народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук).

Тріо духових інструментів у складі – Сергія Ільницького, Максима Тригуба і Станіслава Ярославського подарували глядачам українські народні мелодії в обробці Олександра Соколенка «Там, де Ятрань круто в’ється» та «Ой літає соколонько».

Святковий пісенний букет подарували глядачам вокалісти факультету мистецтв Альона Свинар, Лада Карпушина, Марія Павлишина та Катерина Шуляк.

Хореографічними композиціями «Давайте познайомимось» та «Весняна хора» учасників зібрання вітав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко).

Інструментальні твори «Танго ла клауд» Роберта Гальяно та «Мікс на популярні теми» презентували тріо «Serbian Star», у складі – Йована Дрманича, Дарко Марковича та Александара Джорджевича (художній керівник – Владислав Гусак).

У цей святковий день із найщирішими побажаннями успіхів та творчого розвитку «В’язанку» українських народних пісень в обробці заслуженого працівника культури Василя Семенчука подарували глядачам учасниці народного аматорського колективу «Софія» (художній керівник – Василь Семенчук).

Концертну програму вели студенти факультету мистецтв – Влад Березовський та Альона Машиністова.

Мистецтво незбагненне й незрівнянне –
Його не може розум осягнуть,
Є в ньому вічна і священна тайна,
Що кличе людство на духовну путь…

Учасники святкового концерту побажали працівникам культури та майстрам народного мистецтва міцного здоров’я, миру, щастя і любові, добра і злагоди, щедрої долі, творчого натхнення, сили і наснаги в усіх справах і плідної праці на благо України!

За участь факультету мистецтв у заходах з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, взаєморозуміння, підтримку та плідну співпрацю, було висловлено Подяку начальника Звенигородського відділу культури та туризму райдержадміністрації Л.М. Іщенко ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – проф. Безлюдному Олександру Івановичу!