ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

31 серпня на подвір’ї корпусу №3 університету відбулося традиційне свято нашого вишу ‒ посвята першокурсників у студенти, привітати яких прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей.
Урочистості відкрив ректор університету – доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний.

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Так сталося, що сьогодні на долю нашої країни випали тяжкі випробування, які не залишають байдужими кожного з нас. Тому пам’ять про загиблих, які захищали незалежність та суверенітет нашої держави на сході України було вшановано хвилиною мовчання.
Із вітальним словом до всіх присутніх, і в першу чергу до першокурсників, звернулися: доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Василь Костицький, Президент міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Емануїл»», член наглядової ради університету Стів Вебер, в. о. міського голови, секретар Уманської міської ради Олександр Цебрій та ін.

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ! У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ! У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Усі звернення до студентства були насичені щирими вітаннями з початком нового навчального року та побажаннями досягнути визначних результатів у галузі освіти і науки на благо розвитку нашої держави.
Святковими подарунками для усіх присутніх стали вокальна композиція «Тризуб» у виконанні чоловічого тріо «Гонта» та «Пісня про рушник» у виконанні кандидата сільськогосподарських наук, доцента, проректора з соціальних питань університету Олександра Осадчого.

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ! У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Композицію «Вчителько моя» подарували гостям вокалісти та учасники танцювальних колективів мистецько-педагогічного факультету.

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Професорсько-викладацький та студентський колективи мистецько-педагогічного факультету радо вітають першокурсників із Посвятою у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та надіються, що вони стануть гідним поповненням великої, дружньої родини!

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

У добру путь, шановні першокурсники!

факультету мистецтв