ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ КУЛЬТУРНОГО ОБМІНУ

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ КУЛЬТУРНОГО ОБМІНУ

Культурне дозвілля студентів є важливим аспектом формування молодого фахівця та дозволяє розкрити його творчий потенціал. На нашу думку, особливо цінним, у даному контексті, є обмін досвідом, взаємодія творчих колективів, участь студентів у процесі культурного обміну.
Нещодавно студенти 12 групи мистецько-педагогічного факультету разом з викладачем Пиж`яновою Н. В. відвідали концерт-екзамен вокальних ансамблів Уманського музичного училища ім. П. Д. Демуцького, де ознайомились з інноваційними формами та методами роботи у співочих колективах.

1

Концерт вразив студентів новизною методичних підходів до вокального співу, високою якістю виконання сучасними музичних творів.

2

По завершенню концерту-екзамену відбулося обговорення його результатів, у якому активну участь взяли студенти та педагоги. Керівники вокальних ансамблів Ю. О. Крочак та А. Г. Крочак (студент нашого факультету) із задоволенням поділилися зі студентами секретами свого досвіду.
Приємно, що за результатами спілкування випускники музичного училища вирішили відвідати День відкритих дверей у нашому університеті та продовжити навчання у ньому.

3