ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ У IV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПЕДАГОГІЧНІ, ПСИХОЛОГІЧНІ ТА МЕДИКО-БІОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ В ХОРЕОГРАФІЇ ТА СПОРТІ» У МІСТІ ЛЬВІВ

Нещодавно викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна стала учасником IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» у місті Львів. Організаторами конференції стали Львівський національний університет імені Івана Франка (кафедра режисури та хореографії), Львівський державний університет фізичної культури (кафедра хореографії та мистецтвознавства) та Центр творчості дітей та юнацтва Галичини (відділ спортивно-туристичної та оздоровчо-фізкультурної роботи).

У рамках наукового дослідження Анастасія Юріївна провела майстер-клас «Формування творчої індивідуальності майбутнього вчителя хореографії засобами усвідомленого руху та спонтанної композиції» зі студентами 2, 3 та 4 курсів кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Учасники конференції мали змогу поділитися своїм педагогічним досвідом під час виступів на пленарному засіданні конференції, а також переглянути концерт, присвячений пам’яті хореографа, педагога, доцента кафедри режисури і хореографії ЛНУ імені Івана Франка, заслуженого діяча естрадного мистецтва України – Едуарда Бутинця.

Заключною частиною конференції стали відкриті заняття викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету фізичної культури, Львівського коледжу культури і мистецтв та інших.

Всі учасники конференції отримали незабутні враження та безцінний досвід.