ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ В ТВОРЧОМУ ЗВІТІ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ МІСТА УМАНЬ

УЧАСТЬ В ТВОРЧОМУ ЗВІТІ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ МІСТА УМАНЬ

Вчора, 14 грудня, творчі колективи мистецько-педагогічного факультету взяли участь у творчому звіті аматорських колективів міста Умань, присвяченому 200-чю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди 60-ї річниці з дня заснування Черкаської області.
Хореографічні композиції «Народження Мрії» та «Туга за Україною» подарували глядачам учасники Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Людмили Андрощук.

Хореографічна композиція «Мрії» Хореографічна композиція «Туга за Україною»

Пісню «Ой з-за гори туман налягає» в обробці Василя Семенчука виконали чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика. Художній керівник – Валентин Купчик.

Чоловіче вокальне тріо «Гонта»

Хореографічну композицію «Їхали козаки» подарували учасники Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» під керівництвом викладача кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сергія Куценка.

Хореографічна композиція «Їхали козаки»

Виступи відзначились високою виконавською майстерністю. Керівники колективів отримали в свою адресу слова вдячності від глядачів та гостей із міста Черкаси. А також, запрошення на участь в заключному звіті Черкаської області.

2 thoughts on “УЧАСТЬ В ТВОРЧОМУ ЗВІТІ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ МІСТА УМАНЬ”

1. Як завжди -- найкращі! Пишаємося Вами!!!

2. Браво учасникам творчого звіту!!! Це було дійсно професійно. Участь у таких концертах -- шлях до творчого саморозвитку та особистісного зростання кожного артиста! Успіхів усім вам!Особлива подяка керівникам! Визнання наших колективів -- ваша заслуга! Здоров’я вам і натхнення!:)))