ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Роздрукувати публікацію

Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки IV Всеукраїнської студентської та V Регіональної учнівської дистанційної олімпіади з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів та студенти коледжів міст Умані, Христинівки, Жашкова, Городища, Білої Церкви, Бару, Богуслава, Тульчина, Вінниці.

Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи, виконані в різних художніх техніках. Роботи були такі чудові й різнопланові, що складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал!Переглянути (відкривається у новій вкладці)

Отже, результати олімпіади:

Дипломи переможця І ступеня серед учнів отримали:

Безлюдна Ольга, Лапуцька Валерія, Муратова Юлія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);
Плахотнюк Марія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);

Кучеренко Ірина, Цехмайструк Ангеліна, Стьосова Вікторія, Хуторянська Надія (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1
ім. О.Є. Корнійчука);

Самойленко Ауріка (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 3);

Лукашенко Анастасія, Попович Софія, Самойленко Ауріка, Дубова Анна, Леонова Валерія, Шмалюк Яна (Уманська дитяча школа мистецтв);

Гейсман Аліна, Марченко Марія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);

Склярук Вікторія (Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів);

Бессараб Марія (Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»);

Стеценко Анастасія, Отрок Олександра (НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»);

Попова Олександра (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова).

 

Дипломи переможця ІІ ступеня серед учнів отримали:

Вернюк Юлія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);

Рябушкіна Ірина (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);

Панченко Юлія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);

Лашко Карина (ОНЗ-Городищенська ЗОШ I-III ст. №3);

Барабаш Яна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3);

Кучеренко Дар’я (Уманська дитяча школа мистецтв);

Камінський Євген (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука);

Янчук Вікторія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова).

 

Дипломи переможця ІІІ ступеня серед учнів отримали:

Вержбицька Дар’я, Добровольська Даная, Ульянова Дар’я (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова);

Косенко Яна, Сторчак Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);

Довгань Ілона (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);

Крікєр Анна, Цьома Роман, Метельська Марія (Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»);

Бурлака Вікторія, Гнусенко Євгенія (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука);

Сташенко Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3);

Музовєров Максим (Уманська дитяча школа мистецтв).

 

Дипломи переможця І ступеня серед студентів отримали:

Вакула Анастасія, Коновальчук Анастасія (Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»);

Борисюк Анастасія (Комунальний заклад вищої освіти
Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»);

Веренько Богдана (Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці).

 

Дипломи переможця ІІ ступеня серед студентів отримали:

Подолинна Валентина, Мостова Вероніка, Степанкевич Анастасія (Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»);

Кощиц Юліана, Орленко Ліна, Корденюк Вероніка (Комунальний заклад вищої освіти Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»);

Чернієнко Юлія, Рибалкіна Анастасія (Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці);

Заряда Марина, Калениченко Олександр (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»);

Акуніна Анастасія, Василько Владислава, Шморгун Вікторія (Тульчинський фаховий коледж культури).

 

Дипломи переможця ІІІ ступеня серед студентів отримали:

Запара Ярослава, Маляренко Анастасія, Погребняк Тетяна, Сушинська Софія, Геращенко Олена (Комунальний заклад вищої освіти
Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»);

Духновська Олександра, Іванова Ілона, Берестюк Тетяна (Комунальний заклад вищої освіти “Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського”);

Готовська Анна, Куліченко Катерина, Плахотнюк Вікторія (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»);

Дзяд Анастасія, Атаманюк Леся, Гловіцька Юлія (Тульчинський фаховий коледж культури).

 

Щиро дякуємо усім вчителям і викладачам образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:

Дашкевич Людмила Володимирівна – Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Нижник Людмила Михайлівна – Уманська загальноосвітня школа № 14

Половець Діана Станіславівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова

Бутенко Галина Борисівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана

Деркач Тетяна Олексіївна – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Дунаєва Ліна Володимирівна – Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»

Мустафіна Галина Іванівна – НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»

Козиненко Тетяна Михайлівна – Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Кондратюк Наталія Вікторівна – Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука

Шендрик Алла Василівна – ОНЗ Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Шишковська Зоя Григорівна, Юрійчук Ганна Іванівна Уманська дитяча школа мистецтв

 

Муравко Олена Олексіївна – Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці

Білик Ольга Іванівна, Романюк Альона Миколаївна, Підгорна Надія Володимирівна – Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

Ружицький Валерій Андрійович, Козаченко Валентина Леонідівна, Шульга Олена Трохимівна, Слуцька Наталія Олександрівна – КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

Голінська Олена Костянтинівна, Голінський Володимир Васильович – КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»

Грималюк Роман Валерійович, Рижий Василь Степанович, Джуринська Катерина Анатоліївна, Ярошенко Сільвія Констянтинівна, Лавренюк Наталія Іллівна – Тульчинський фаховий коледж культури.

(Електронні варіанти дипломів і подяк будуть надіслані на ел. скриньки навчальних закладів!)

Щиро вітаємо всіх учасників олімпіади та їхніх педагогів із прийдешніми новорічно-різдвяними святами! Бажаємо міцного здоров′я, благополуччя, родинного затишку, творчого натхнення і наснаги для втілення мрій і реалізації задумів! Нехай Новий рік принесе мир, добро, достаток і гармонію у кожну родину!!!

Прокоментуй!  • 31 Грудня, 2020

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію