ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДСВЯТКУВАВ 30-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Факультет мистецтв один із найяскравіших підрозділів УДПУ імені Павла Тичини. В його історії немало цікавого і корисного як для сучасних, так і для прийдешніх поколінь. За тридцять років ми пройшли непростий шлях становлення – від додаткових мистецьких спеціальностей у підготовці вчителів початкових класів, мистецько-педагогічного відділення на базі навчально-наукового Інституту соціальної та мистецької освіти до окремої структурної одиниці у складі університету. Долаючи багато труднощів і перепон, ми впевнено рухалися вперед і щороку удосконалювали форми, методи освітнього процесу, здобували творчі перемоги, мали вагомі наукові досягнення. Усе це ми робили не лише для себе, а й для рідного університету.

Сьогодні факультет мистецтв – це факультет європейського рівня підготовки фахівців нової генерації, який має потужний професорсько-викладацький потенціал, інноваційні технології навчання, модернізовану матеріально-технічну базу.

Нещодавно на факультеті мистецтв відбулося особливе свято – свято, що об’єднує викладачів, студентів, випускників… 30-ліття з часу заснування мистецьких спеціальностей в університеті.

У цей святковий день концертна зала гостинно зустрічала керівництво університету та гостей міста, колег із дружніх навчальних закладів, провідних науковців та колишніх випускників, ветеранів факультету та нинішніх студентів.

З вітальними словами виступили: проректор з гуманітарних питань, канд. пед. наук, доцент Ревнюк Наталія Іванівна; голова профкому університету Хитрук Валентин Іванович; помічник ректора, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Балдинюк Дмитро Іванович; представник відділу освіти Уманської міської ради Інна Юріївна Толобистюк; директор Уманського обласного музичного училища імені Демуцького Ряба Інна Миколаївна; викладач циклової комісії народної хореографії Тульчинського коледжу культури Трачук Олена Борисівна та ін.

На адресу адміністрації, викладачів та студентів звучало багато гарних та вдячних слів за віддану працю та вагомий внесок у розвиток мистецьких спеціальностей. Багато викладачів та студентів було відзначено грамотами та подяками ректора університету, голови профкому університету, відділу культури Уманської міської ради, відділу освіти Уманської міської ради та ін.

Концертна програма з номерів творчих колективів та солістів факультету мистецтв створила по справжньому святковий настрій усім присутнім, серед яких: народний аматорський колектив профспілок України «Молодіжний камерний хор» (керівник − Оксана Прокулевич); народний самодіяльний колектив профспілок України «Акварелі» (керівник − доцент Віра Калабська); народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – професор Людмила Андрощук); народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» (керівник − доцент Тетяна Радзівіл); студенти 4 курсу спеціальності «Хореографія» − Олександр Малий та Олена Колос; народний аматорський колектив профспілок України гітарний дует «Містерія» (керівник – Анатолій Коваленко); викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва − Анастасія Шинкарук; вокальний дует у складі Марії Павлишиної та Віктора Сичука; народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – доцент Сергій Куценко); вокальний ансамбль «Софія» (керівник – доцент, заслужений працівник культури України Василь Семенчук); народний вокальний чоловічий ансамбль «Гонта» (керівник – заслужений працівник культури України Валентин Купчик); народний колектив «Музичні візерунки» (керівник − доцент Владислав Гусак); народний хор «Кобзар» (керівник – доцент, заслужений працівник культури України Василь Семенчук).

Адміністрація, професорсько-викладацький та студентський колективи факультету висловлюють глибоку вдячність усім, хто прийшов розділити спільну радість!