ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УКЛАДЕНО УГОДУ ПРО ПАРТНЕРСТВО З МІЖНАРОДНОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ ХОРОВИХ ДИРИГЕНТІВ-ICCF

УКЛАДЕНО УГОДУ ПРО ПАРТНЕРСТВО З МІЖНАРОДНОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ ХОРОВИХ ДИРИГЕНТІВ-ICCF

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Міжнародна федерація хорових диригентів-ICCF, вважаючи за потрібне розширити науково-творчі контакти і партнерство між закладом вищої освіти України та Міжнародною федерацією в Італії, уклали Угоду про партнерство, співробітництво та науково-творчий обмін.

Міжнародна федерація хорових диригентів є цілком автономною Першою Міжнародною федерацією, яка об’єднує керівників хорів з п’яти континентів. Члени-засновники представляють свої національні школи, і є центром взаємозв’язку з національними федераціями диригентів по всьому світу.

Співпраця Сторін планується у таких напрямках:
  • Офіційні відрядження професорсько-викладацького складу з метою читання циклів лекцій для інформування про програми навчання.
  • Обмін науковою і науково-методичною літературою, проведення спільних консультацій.
  • Обмін досвідом роботи та інформацією про методичну підготовку кваліфікованих фахівців.
  • Взаємне запрошення викладачів і керівників творчих колективів на конференції, семінари, наукові симпозіуми.
  • Обмін досвідом роботи з комп’ютеризації навчального процесу та наукових досліджень.
  • Публікація статей у співавторстві у виданнях партнерських сторін.
  • Робота у спільних освітніх, науково-дослідних, творчих проєктах в межах міжнародних програм.
  • Сторони обмінюватимуться делегаціями експертів з розробки робочих програм і угод з наступним їх затвердженням партнерами.

Ми щиро сподіваємося на подальшу плідну, науково-творчу співпрацю!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує викладач кафедри інструментального виконавства Тарасюк Леся Михайлівна! Адміністрація та увесь трудовий колектив мистецько-педагогічного факультету вітає Лесю Михайлівну зі святом! Шановна імениннице! Щиросердечно вітаємо Вас з цієї

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read». Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії,