ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » «УМАНЬ-САРАГОСА»

«УМАНЬ-САРАГОСА»

Роздрукувати публікацію

Маєте нагоду, хто ще не зміг, переглянути україно-іспанську виставку живопису, яка більше двох місяців проходить у залі Уманського художнього музею в рамках міжнародного проекту «Умань – Сарагоса»!

У проекті прийняли участь студенти і випускники факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини: Олег Сирота, Віктор Лисинюк, Олена Попсуй.

На відкритті виставки відомий одеський дизайнер Володимир Уманенко представив цікавий перформанс за участю студентів факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» Анни Біліченко, Ірини Трач, Дарʼї Закерничної, Олени Попсуй. Моделі демонстрували сукні, виготовлені із афіш короткометражних фільмів, що приймали участь у фестивалі.

Цю мистецьку акцію ініціювали уманська художниця, організаторка інтернаціональних проектів мodern-аrt Одарка Дьома-Пісна та іспанський скульптор і живописець Карлос Гарсіа Лаос.

На виставці представлено 12 олійних творів художників з Умані та Сарагоси. Це – сучасний живопис. Попри всю різноманітність творчих підходів, роботи митців, представлені на виставці, об’єднує внутрішня динаміка образів, сюжетів, але, в той же час, різнять власні погляди на стан нашого Буття! Це досить своєрідний спектр вітчизняної та зарубіжної творчості художників, які працюють у «модерному» напрямку. Їхнє мистецтво сьогоднішнього дня, і в ньому вони виражають свій настрій за рахунок певної колористики, плям, геометричних фігур тощо. Так вони бачать світ, так малюють… І це –ново, і це незвично…

У виставці «Умань-Сарагоса» взяли участь іспанські художники:
Карлос Гарсіа Лаоса «Важкі часи»;
Пілар Ескотас «Перехрестя»;
Бланка Бланко «Мрії і сни про подорож»;
Едвінг Аранго «Портрет українського Кобзаря Тараса Шевченка»;
Крістіна Лопес. «Нормальний» ( Із серії: «Штрихи до жіночого портрету»);
Лорена Домінго «Пейзаж подій».

Уманські художники:
Одарка Дьома-Пісна «Я поруч…»;
Наталія Семененко «Сплетіння»;
Віктор Лисинюк «Прогрес – Регрес»;
Олена Попсуй «ПраМа»;
Олег Сирота «Всі на боротьбу з вітряками»;
Віталій Якименко «Космічний пісок».

Любов до мистецтва та бажання його популяризувати – ось головна мета цього мистецького заходу!

Запрошуємо завітати до Уманського художнього музею тих, хто ще не встиг переглянути виставку, адже з 19 грудня експозицію україно-іспанського живопису буде демонтовано.

Прокоментуй!  • грудня 16, 2018

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію