ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ З НАГОДИ ДНЯ НАУКИ

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ З НАГОДИ ДНЯ НАУКИ

16 травня відбулося засідання Урочистої академії в УДПУ імені Павла Тичини з нагоди Дня науки.

Привітати професорсько-викладацький та студентський колективи зі святом прийшло багато почесних гостей, серед яких: мер міста Олександр Цебрій, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, начальник відділу освіти Уманської районної державної адміністрації Борис Бондар, методист відділу освіти Уманської міської ради Інна Трохименко; начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко та ін.

У своїй вітальній промові, ректор УДПУ, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний зазначив, що нашому навчальному закладу є чим пишатися: відомі науковці та їхні молоді послідовники щороку примножують наукові здобутки альма-матер, виховуючи гідне поповнення інтелектуальної еліти країни.

Важливим моментом Урочистої академії стало відзначення професорсько-викладацького та студентського колективів грамотами та подяками за успішну наукову діяльність, серед яких були і представники факультету мистецтв:

З нагоди Дня науки та за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки Почесною грамотою Уманської районної ради нагороджено кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ‒ Пиж’янову Наталію Володимирівну; подякою Уманської районної державної адміністрації нагороджено кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва – Семенову Олену Віталіївну; подякою відділу освіти Уманської міської ради нагороджено – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва – Базильчука Леоніда Володимировича; грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації нагороджено викладача кафедри хореографії та художньої культури – Криворотенко Анастасію Юріївну; Почесною грамотою Первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нагороджено викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Прокулевич Оксану Валеріївну.

Традиційно, до Дня науки, в УДПУ імені Павла Тичини проводиться конкурс «Кращий молодий науковець». Приємно відзначити, що вже вкотре переможцем у номінації «Кращий молодий науковець серед кандидатів наук, доцентів» став кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Куценко Сергій Володимирович.

Не менш приємною є перемога викладачів факультету мистецтв у конкурсі «Кращий навчальний посібник» ‒ навчальний посібник «Казковий світ Василя Олександровича Сухомлинського у творчості студентів факультету мистецтв». Авторський колектив: Андрощук Людмила Михайлівна, Бикова Ольга Вікторівна, Грошовик Ірина Сергіївна, Криворотенко Анастасія Юріївна, Куценко Сергій Володимирович, Музика Ольга Яношівна, Семенчук Василь Васильович, Терешко Інна Григорівна.

Варто відзначити і наукові досягнення студентської молоді. Студента спеціальності 014 Середня освіта. Хореографія – Олександра Малого було нагороджено Подякою ректора університету за зайняте І місце в другому етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Хореографія». Студентку спеціальності 014 Середня освіта. Музичне мистецтво – Яну Денисову, нагороджено Подякою ректора університету за зайняте ІІІ місце в другому етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво».

Подяки ректора отримали і викладачі факультету, керівники переможців студентської олімпіади: кандидат педагогічних наук, професор кафедри хореографії та художньої культури – Андрощук Людмила Михайлівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Куценко Сергій Володимирович; викладачі кафедри хореографії та художньої культури – Криворотенко Анастасія Юріївна та Грошовик Ірина Сергіївна; викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Островська Олександра Леонідівна.

Окрім отриманих нагород, учасники урочистостей мали нагоду насолоджуватися хореографічними та інструментальними композиціями у виконанні творчих колективів факультету мистецтв: ансамблю сучасного танцю «Візаві», ансамблю народного танцю «Яворина», академічного хору «Юність» та інструментального ансамблю «Акварелі».

Отож, вітаємо з професійним святом усіх тих, хто робить внесок у скарбницю вітчизняної та світової науки ‒ від студентів і аспірантів до провідних учених! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, творчості та подальших успіхів на шляху до нових знань та відкриттів!