ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2019 РОКУ

ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2019 РОКУ

Роздрукувати публікацію

Сьогодні відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – «бакалаврів» та «магістрів» 2019 року.

Роки, проведені в університеті, дали можливість переосмислити випускникам життєвий вибір та правильно розставити власні пріоритети.

Настав час рухатись до висот та гучно заявити про себе. Це час жити і творити на благо Батьківщини та гідно нести звання випускника факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Із вітальним словом до випускників звернулася кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв – Терешко Інна Григорівна, вручивши дипломи студентам освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форми навчання.

Із вітальним словом та місією вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «бакалавр» денної та заочної форми навчання спеціальностей 014. Середня освіта. «Музичне мистецтво» та 025 Музичне мистецтво (сольний спів) виступив завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, доцент – Семенчук Василь Васильович.

Привітала випускників та вручила дипломи освітнього ступеня «бакалавр» денної та заочної форми навчання спеціальностей 025 Музичне мистецтво (Інструментальне виконавство. Фортепіано) виконуюча обов’язки завідувача кафедри інструментального виконавства, кандидат педагогічних наук, доцент – Радзівіл Тетяна Анатоліївна.

Церемонію вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «бакалавр» денної та заочної форми навчання спеціальності 014. Середня освіта. «Образотворче мистецтво» виконала кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва – Музика Ольга Янушівна.

Привітав випускників та вручив дипломи освітнього ступеня «бакалавр» денної та заочної форми навчання спеціальності 014. Середня освіта. «Хореографія» кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Куценко Сергій Володимирович.

Усі дипломи вручено!!! Прекрасною вокальною композицією всіх присутніх у залі привітала випускниця освітнього ступеня «бакалавр» Валентина Шевчук.

Приймали випускники вітання і від куратора 41-44 груп, викладача кафедри хореографії та художньої культури – Криворотенко Анастасії Юріївни.

Приємно вразив усіх виступ випускниці освітнього ступеня «бакалавр» Вероніки Косенко, яка виконала вокально-інструментальний твір на музику Оксани Герасименко, слова Ігоря Павліва «Безкрилої любові не буває» у супроводі гри на бандурі.

Студентські роки – це не лише роки навчання, а й різнобарвний букет виховних заходів, акцій, презентацій, конкурсів та свят. Навчаючись на нашому факультеті, студенти знаходили собі заняття не лише для розуму, а й для душі. Усі присутні мали змогу пригадати, як все було, переглянувши відео презентацію із фотографій, зафіксованих протягом навчання студентів. Музичний супровід до перегляду на барабанній установці дарував присутнім випускник освітнього ступеня «магістр» – Владислав Іванов.

Існує думка, що кращий спосіб дізнатися майбутнє – це створити його самому. Тож творіть, мрійте, облиште всі упередження, ламайте стереотипи і пам’ятайте – двері університету завжди відкриті для вас, у будь-яку хвилину альма-матер з радістю прийме вас у свої обійми. Хореографічним флеш-мобом вітали усіх випускники освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Хореографія».

Вокальний дарунок присутнім виконала випускниця освітнього ступеня «магістр» – Анастасія Шинкарук.

Шановні випускники! Ми не говоримо вам до побачення, ми говорим вам до нових зустрічей на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Прокоментуй!  • липня 6, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію