ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2020 РОКУ

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2020 РОКУ

14 лютого відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Магістр» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2020 року.

Привітати та підтримати випускників у таку хвилюючу мить прийшло багато викладачів, студентів, рідних та близьких друзів.

З вітальними словами до з нагоди урочистого зібрання виступили: кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв – Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва – Музика Ольга Яношівна; завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент, заслужений працівник культури України – Семенчук Василь Васильович; доцент кафедри інструментального виконавства, кандидат педагогічних наук – Радзівіл Тетяна Анатоліївна. У свою адресу тепер вже кваліфіковані фахівці отримали багато гарних вітань та приємних побажань. Приємними подарунками стали хореографічні композиції від студентів спеціальності «Хореографія».

Зі словами вдячності від імені випускників виступила випускниця освітнього ступеня «Магістр», у минулому студентка 63-М групи – Альона Середенко. Випускники порадували всіх присутніх вокальними композиціями «Леля» у виконанні Анни Поліщук та «Я бажаю» у виконанні Альони Свинар.

Дорогі випускники! Від імені адміністрації та всіх викладачів факультету вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням. Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.

І ми не кажемо вам до побачення, ми кажемо вам до нових зустрічей на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!