ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Шановні випускники !

Викладачі кафедри хореографії та художньої культури вітають Вас із завершенням навчання на другому рівні вищої освіти (магістр) спеціальності Середня освіта (Хореографія) та отриманням кваліфікації «Магістр освіти. Учитель хореографії».

Висловлюємо слова вдячності за Вашу працю, наполегливість і старанність, за витривалість колосального навантаження, за здобутки на магістралі освіти. За частинку Вашого серця, що вкладали на цьому шляху творчості хореографічного мистецтва.

Бажаємо Вам, щоб в кожного життєвий шлях складався з реалізації задумів, мрій і бажань. Перешкоди завжди трапляються, але щоб Ви долали їх з легкістю, впевненістю і оптимізмом. Розвивайте свої здібності, будьте творчими, адже Ви унікальні. Ми пишаємося Вами!

З найкращими побажаннями
факультет мистецтв, колектив кафедри