ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС АЛЛИ ТАТАРОВОЇ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «СПІВАЄ ХОР «ЗОРИНКА» СТУДІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ КІРОВОГРАДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ»

20 квітня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ» проведено майстер-клас Алли Татарової та презентацію її посібника «Співає хор «Зоринка» студії педагогічної практики Кіровоградського музичного коледжу». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Заслужений працівник культури України, викладач-методист циклової комісії хорового диригування Кропивницького музичного фахового коледжу Алла Татарова у дистанційному форматі на платформі ZOOM запропонувала власне бачення розв’язання проблеми дитячого хорового репертуару у підготовці фахівців спеціалізації «Хорове диригування» в системі фахової передвищої освіти зі спеціальності «025 Музичне мистецтво». Як результат спільних зусиль авторки, колег, здобувачів освіти, учнів та їх батьків запропоновано для впровадження посібник «Співає хор «Зоринка» студії педагогічної практики Кіровоградського музичного коледжу».

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Аллі Татаровій за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!

1 вересня відбувся ритуал Посвяти першокурсників мистецько-педагогічного факультету у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Почесну місію відкриття Дня знань та ритуалу Посвяти першокурсників у студенти було покладено

19 травня 2019 р. на базі Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна». Студенти кафедри

МІЖНАРОДНА ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ХУДОЖНИКІВ!МІЖНАРОДНА ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ХУДОЖНИКІВ!

З 4 по 11 березня магістрант факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» Олесь Саркаров перебував із дружнім візитом у Німеччині, місті Ганноверш-Мюнден, куди поїхав на запрошення відомого художника-мультиплікатора Артура Клозе та