ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » УВАГА! ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ.

УВАГА! ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ.

Роздрукувати публікацію

Надання житлового місця в гуртожитках.

Розміщення Студентів у гуртожитках та виселення з них, умови проживання, права і обов’язки визначаються «Положенням про гуртожитки УДПУ» за погодженням з органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією.
Списки Студентів на проживання в гуртожитках готуються керівництвом факультетів (інститутів), і затверджуються ректором (проректором з напрямку роботи) університету за погодженням з органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією.
На підставі рішення про надання місць у гуртожитку ректор університету чи за його дорученням проректор з напрямку роботи, директор студентського містечка укладає угоду із Студентом на проживання в гуртожитку і видає йому ордер (направлення), який є єдиною підставою для поселення і проживання у вказаному житловому місці. В ордері (направленні) зазначається адреса гуртожитку і номер кімнати.
Студент, який поселяється до гуртожитку, зобов’язаний особисто пред’явити паспорт і здати директору студмістечка (коменданту) ордер (направлення) на право зайняти місце в гуртожитку з попередньою оплатою за проживання, але не менше ніж за місяць уперед.
Студенту, який поселяється до гуртожитку, указується його житлове місце, надається необхідний інвентар, перепустка на право входу до гуртожитку. Студент повинен бути ознайомлений під підпис з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку та правилами техніки безпеки.
Документи на реєстрацію Студентів, які поселяються до гуртожитку, подаються дирекцією студентського містечка у встановленому порядку. Оплата реєстрації проводиться за рахунок особи, якій надано гуртожиток.

ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ. ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ. ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ.

Користування гуртожитками. Умови проживання.

Вхід до гуртожитку дозволяється на підставі перепусток для Студентів цього гуртожитку до 24-00 години вільно, а з 24-00 до 06-00 – із записом у спеціальному журналі причин запізнення.
Відвідувачі мають право перебувати в гуртожитку з 14-00 до 22-00. А у вихідні та святкові дні 3 9-00 до 22-00. При вході до гуртожитку відвідувач пред’являє черговому документ, який засвідчує особу, і реєструється в книзі відвідувачів. Студент, який проживає в гуртожитку, зобов’язаний особисто зустріти відвідувача, залишити перепустку черговому гуртожитку і провести відвідувача при його виході з гуртожитку.
Відповідальність за своєчасний вихід з гуртожитку відвідувачів і дотримання ними правил внутрішнього розпорядку покладається на Студентів, які їх запросили.
Культурні заходи в гуртожитках здійснюються відповідно до плану, який розробляється органами студентського самоврядування і погоджується з керівництвом університету. Усі заходи повинні закінчуватись до 22-00.
З 22-00 і до 7-00 години в гуртожитку повинна дотримуватись тиша.
У кожній секції (кімнаті) з числа Студентів, які проживають у ній, обирається староста.
Усі Студенти, які проживають у гуртожитку, залучаються до господарських робіт із самообслуговування (підтримання порядку і чистоти в місцях проживання та загального користування тощо).

ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ. ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ.

Студент, який проживає в гуртожитку, має право:
– користуватися приміщеннями навчального, культурно-побутового, медичного та спортивного призначення;
– вимагати своєчасного ремонту або заміни обладнання, меблів, а також усунення недоліків у забезпеченні побутових умов;
– обирати органи студентського самоврядування гуртожитку і бути обраним до їхнього складу;
– через органи студентського самоврядування гуртожитку брати участь у вирішенні питань, пов’язаних з поліпшенням житлово-побутових умов, організації культурно-виховної роботи і дозвілля, роботи працівників гуртожитку тощо;
– звертатись із скаргами на роботу працівників гуртожитку і житлово-побутові умови, які не відповідають вимогам Положення про студентський гуртожиток і нормам обладнання та утримання гуртожитків, до керівництва університету, інших установ відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Студент, який проживає у гуртожитку, зобов’язаний:
– знати і виконувати Правила внутрішнього розпорядку;
– своєчасно сплачувати за проживання і додаткові платні послуги, якими він користується;
– підтримувати чистоту і порядок у своїх кімнатах та місцях загального користування, брати участь у всіх видах робіт, пов’язаних із самообслуговуванням;
– дбайливо ставитись до майна гуртожитку, економно витрачати тепло, електроенергію, газ і воду;
– забезпечити наявність дублікатів ключів від кімнати в завідувача гуртожитку, а в разі заміни замка у дверях – здати йому відповідний дублікат ключів;
– своєчасно подавати заявки на ремонт електричного, сантехнічного обладнання і меблів;
– про всі надзвичайні події в гуртожитку терміново повідомляти завідувача гуртожитку та органи студентського самоврядування гуртожитку;
– відшкодовувати заподіяні матеріальні збитки відповідно до законодавства;
– дотримуватися правил техніки безпеки та пожежної безпеки;
– реєструвати додаткові електроприлади в завідувача гуртожитку;
– попереджувати директора студмістечка (коменданта) при залишенні гуртожитку на тривалий час (більше 5 діб);
– після закінчення навчання або при достроковому позбавленні права на проживання в гуртожитку здати майно гуртожитку, що перебувало в його користуванні, і кімнату в належному стані та виселитися з гуртожитку в двотижневий термін.

Студенту, який проживає у гуртожитку, забороняється:
– переселятися з однієї кімнати в іншу без погодження із директором студмістечка;
– переробляти чи переносити інвентар і меблі з одного приміщення до іншого або виносити їх з гуртожитку без дозволу директора студмістечка;
– проводити електромонтажні роботи в кімнатах та в гуртожитку, переробляти і ремонтувати електроустаткування;
– користуватися електрообігрівачами та електроплитами в житлових кімнатах;
– проводити масові заходи в гуртожитку без письмового дозволу керівництва університету;
– залишати сторонніх осіб після 22-00 без письмового дозволу директором студмістечка;
– палити, вживати та зберігати спиртні напої, наркотичні або токсичні речовини, перебувати в гуртожитку в стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп’яніння;
– наклеювати або прибивати на стіни шафи оголошення, розклади, фотографії, і таке інше;
– порушувати тишу з 22-00 до 07-00;
– створювати шум, а також вмикати телевізійну, комп’ютерну та аудіоапаратуру на гучність, що перевищує звукоізоляційність кімнати;
– тримати в гуртожитку тварин.

ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ.

На основі «Положення про гуртожитки УДПУ», що регламентує функціонування студентського містечка і гуртожитків Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яке розроблене у відповідності до Закону України «Про вищу освіту» та на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 13 листопада 2007 року № 1004 «Про затвердження Примірного положення про студентський гуртожиток вищого навчального закладу».

Метки: , , , , , , , , , , , , ,

Прокоментуй!  • серпня 28, 2014

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію