ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УВАГА! ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ ДОПОВІДАЮТЬ ВІТЧИЗНЯНІ ТА ЗАРУБІЖНІ СПІКЕРИ!

Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції
«Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності
викладачів мистецьких дисциплін»

Захід організовується дистанційно в режимі Он-лайн на платформі Zoom.

09 квітня 2020 року об 11:00 розпочинається пленарне засідання.

Для підключення до конференції використовуйте ідентифікатор: 415 227 9136. Пароль: 040742

Програма пленарного засідання:

1. Клозе Артур, художник-мультиплікатор, карикатурист (м. Кассель, Німеччина)

Сучасне мистецтво як виклик чи данина моді?
Современное искусство как вызов или дань моде?

1. Читаіа Каха, Заслужений хореограф Грузії, керівник ансамблю танцю «Колха» (м. Хобі, Грузія)

Місце танцю в культурі Грузії
Танец в культуре Грузии

1. Глородько Йоанна, професор Познанської музичної академії імені І. Я. Падеревського (м. Познань, Польща)

Зміни в польських музичних театрах – мюзикл спадкоємець оперети?
Przemiany w polskich teatrach muzycznych – Musical następcą operetki?

1. Єремус-Левандовська Анна, професор, доктор хабілітований Познанської музичної академії імені І. Я. Падеревського (м. Познань, Польща)

Електронне навчання студентів-вокалістів в умовах обмеженого контакту
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Wokalistyki, Teorii Muzyki i Edukacji Artystycznej. Instytut Wokalistyki