ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ В ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ КУРСАНТИ!

В ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ КУРСАНТИ!

Починаючи з минулого року, наш університет надає студентам можливість отримати військову спеціальність. В новому навчальному році 54 студенти зараховано курсантами військової кафедри Сумського державного університету .
8 вересня відбулись урочисті проводи на навчальні збори до Сум студентів університету. Серед них і студенти нашого факультету: Кіртока Ігор (35 група), Гнидюк Олександр, Химич Олександр (34 група), які є курсантами факультету підготовки офіцерів запасу.

DSC_1084DSC_1074

На урочистому зібранні були присутні: керівництво університету, факультетів, викладачі, батьки, студенти та їх друзі.

DSC_0031

З вітальними та напутніми словами виступила ректор університету Наталія Семенівна Побірченко, яка висловила впевненість, що студенти нашого славетного університету будуть гідними курсантами, заслужено отримають і з честю носитимуть високе звання офіцера.

DSC_0040

Наказ по Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини оголосив завідувач відділу військової підготовки підполковнику Горбонос Ігор Миколайович.

DSC_0033

Урочисте та святкове дійство було прикрашене художніми номерами студентів нашого факультету: вокаліста Володимира Деренюка та хореографічною постановкою ансамблю «Яворина» (керівник Сергій Куценко).

DSC_0048 DSC_0060

На згадку про цю історичну подію у житті студентів-курсантів їм були вручені вітальні листівки із найкращими побажаннями.

DSC_0091 DSC_0094

В добру путь, дорогі курсанти!

DSC_0146 DSC_0151