Головна » НОВИНИ САЙТУ » V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 28 квітня 2022 року на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій.

Конференція буде проводитися дистанційно (онлайн платформа ZOOM https://us02web.zoom.us/j/8246771099?pwd=dkEzNElZSWVPcko5V0JRcklGNkRydz09)

Робота конференції планується за такими напрямками:

1. Європейська практика формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
  2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
  3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
  4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо обдарованих дітей у мистецькій освіті

Для участі у конференції необхідно до 27 квітня 2022 року подати до оргкомітету такі матеріали:

• заявку (зразок в інформаційному листі);
  • тему доповіді в електронному форматі;
  • електронний варіант тез – назва файлу «Прізвище учасника конференції _тези».

Матеріали науково-практичної конференції можуть бути опубліковані у фахових виданнях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://nauka.udpu.edu.ua/fahovi-vidannia/) та у збірнику наукових тез та статей «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» (o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua, з поміткою: Естетичні засади 2022).

Інформаційний лист

Завантажити (DOCX, 19KB)