ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ В УДПУ ЗАВІТАВ ВИДАТНИЙ ХОРЕОГРАФ БОРИС КОЛНОГУЗЕНКО

В УДПУ ЗАВІТАВ ВИДАТНИЙ ХОРЕОГРАФ БОРИС КОЛНОГУЗЕНКО

19 та 20 жовтня кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гостинно приймала гостя. В місто Умань завітав народний артист України, професор, академік, декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури, директор і хореограф театру народного танцю «Заповіт», художній керівник і головний балетмейстер Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю Колногузенко Борис Миколайович.

Колногузенко Борис Миколайович – провідний фахівець в галузі хореографічного мистецтва в Україні та світі. Він є автором близько 60 підручників, навчально-методичних посібників. Борис Миколайович лауреат 16 міжнародних конкурсів в Україні, Росії, Польщі, Болгарії, Німеччині, Угорщині, Іспанії, Португалії.

За значний внесок в становлення та розвиток хореографічного мистецтва в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини в 2013 році Колногузенку Борису Миколайовичу Вченою радою університету присвоєно звання «Почесний професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».

Майбутні вчителі хореографії факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини прослухали лекції Б. М. Колногузенка з дисциплін «Мистецтво балетмейстера», «Теорія та методика народно-сценічного танцю», «Історія хореографічного мистецтва». Лекції пройшли в невимушеній атмосфері в актовій залі університету та в дендропарку «Софіївка».

В рамках зустрічі відбулося обговорення критеріїв якості освітніх програм підготовки майбутніх хореографів. Борис Миколайович, як розробник стандарту, звернув увагу на важливість програмових результатів навчання, надав роз’яснення щодо загальних та фахових компетентностей, які необхідно врахувати при розробці ОП «Хореографія». Особлива увага була присвячена освітнім компонентам програми.

Борис Миколайович, натхненний красою осінньої Умані, зробив  ряд фотографій, тож пропонуємо фотогалерею «Софіївка очима академіка Бориса Колногузенка.

19 та 20 квітня 2023 року у режимі онлайн (платформа Google Meet) відбулась звітна конференція з виробничої практики для студентів  4 курсу ОС “Бакалавр” спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія,

ВІТАЄМО ВОЛОДАРІВ КУБКУ ПЕРЕМОЖЦІВ ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ БАЯНІСТІВ-АКОРДЕОНІСТІВ «PREMIO DELLA CITTA LANCIANO»!ВІТАЄМО ВОЛОДАРІВ КУБКУ ПЕРЕМОЖЦІВ ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ БАЯНІСТІВ-АКОРДЕОНІСТІВ «PREMIO DELLA CITTA LANCIANO»!

З 26 вересня по 1 жовтня в італійському місті Ланчіано (регіон Аббруццо) проходив ХХІІІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Premio della citta Lanciano». Серед країн-учасниць були Австрія, Білорусь, Ізраїль, Казахстан, Китай, Литва,

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ М. УМАНІСЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ М. УМАНІ

8 жовтня 2021 року відбувся семінар-практикум учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти м. Умані з підвищення фахової майстерності за темою «Формування просторової уяви під час вивчення садово-паркового мистецтва на уроках