ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ХУДОЖНИЦІ, ПОЕТЕСИ, СІМЕЙНОЇ БЕРЕГИНІ, МУДРОЇ І ТАЛАНОВИТОЇ ЖІНКИ ‒ АННИ ВАХЛАМОВОЇ

18 листопада 2014 року в Уманській картинній галереї відбувся вечір пам’яті художниці, поетеси, сімейної берегині, мудрої і талановитої Жінки ‒ Анни Вахламової, де демонструвалась її третя персональна виставка до 60-річчя від Дня народження. У залі були присутні рідні й друзі мисткині, колеги, представники міського відділу культури, учителі й учні, а також викладачі й студенти кафедри образотворчого мистецтва.

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ХУДОЖНИЦІ, ПОЕТЕСИ, СІМЕЙНОЇ БЕРЕГИНІ, МУДРОЇ І ТАЛАНОВИТОЇ ЖІНКИ ‒ АННИ ВАХЛАМОВОЇ ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ХУДОЖНИЦІ, ПОЕТЕСИ, СІМЕЙНОЇ БЕРЕГИНІ, МУДРОЇ І ТАЛАНОВИТОЇ ЖІНКИ ‒ АННИ ВАХЛАМОВОЇ ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ХУДОЖНИЦІ, ПОЕТЕСИ, СІМЕЙНОЇ БЕРЕГИНІ, МУДРОЇ І ТАЛАНОВИТОЇ ЖІНКИ ‒ АННИ ВАХЛАМОВОЇ

Звучало багато щирих, добрих слів ‒ спогадів про людину, яка, на жаль, раптово і рано пішла у Вічність, залишивши світлу пам’ять у серцях тих, хто був знайомий з нею, її творчістю ‒ поетичною, малярською. Звучали пісні, написані на її вірші, і ніби відчувалась присутність автора… Анна любила життя, була надзвичайно працелюбною, кожну мить цінувала і жила творчістю, для багатьох вона була прикладом у всьому. Кажуть, людина жива, поки живе про неї пам’ять. Давайте берегти світлу пам’ять про тих, хто відійшов у Вічність і цінувати тих, хто поряд з нами!

Завідувач кафедри образотворчого мистецтва,
кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Музика