ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ВЕСНЯНИЙ ВЕРНІСАЖ» У «СТАРІЙ УМАНІ»

«ВЕСНЯНИЙ ВЕРНІСАЖ» У «СТАРІЙ УМАНІ»

4 березня у виставковому залі Державного історико-культурного заповідника «Стара Умань» відкрилася виставка живопису, скульптури і графіки «Весняний вернісаж», присвячена початку весни і Міжнародному жіночому дню.

Свої роботи тут представили 27 уманських митців ─ художників і скульпторів, серед яких є учасники творчого об’єднання «АРТ-Умань», а також молодь, яка тільки розпочинає свій шлях у мистецтві.  Учасниками вернісажу стали викладачі кафедри образотворчого мистецтва Анатолій Король, Ольга Музика, а також наші випускники: Вячеслав Запісецький, Лариса Гоменюк, Володимир Харитонов, Тарас Кожушко, Людмила Дронь, Костянтин і Анастасія Шепета, Владислав Москальчук.

На відкритті вернісажу були присутні очільники міста, художники і всі небайдужі до прекрасного уманчани.

Міський голова Ірина Плетньова, відкриваючи вернісаж, привітала усіх присутніх зі святом, побажала натхнення і добра, відзначивши при цьому високий рівень представлених робіт. Зауважила, що такі події мають відбуватися якомога частіше, адже вони вносять позитив у наше життя, особливо у теперішній ситуації з пандемією.

Мистецьке об’єднання «АРТ-Умань» існує з 2013 року і об’єднує в своїх лавах талановитих творчих земляків. Його голова, Сергій Шандра, зазначив, що це вже традиційний весняний захід, який відновлено після перерви. Директор ДІАЗ Владислав Давидюк підкреслив, що цього року до іменитих художників приєдналися доволі багато молодих людей. Для декого з них це взагалі перша справжня виставка.

Відвідувачі відзначають високий рівень авторської майстерності учасників виставки і різноплановість робіт, представлених на вернісажі. Тут  є портрети, натюрморти, пейзажі і скульптури. Графіка і живопис, виконані у різних техніках, не залишать нікого байдужими!

Тож запрошуємо всіх переглянути виставку і отримати естетичну насолоду і заряд позитивних емоцій! Виставка демонструється протягом місяця за адресою: вул. Небесної Сотні, 31.