ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

16 грудня 2022 року на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІ Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва.

До участі в Олімпіаді запрошуються:

• учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти;
  • учні позашкільних закладів (студій, гуртків тощо) віком від 15 до 17 років;
  • студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Важлива інформація: Учасники мають подати на розгляд журі фото своєї авторської, творчої роботи, виконаної в будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво), яка оцінюватиметься за 50- бальною шкалою.

Заповнені анкети учасників (форма додається) та фото робіт просимо надсилати на електронну адресу  kafedra_om@meta.ua  з поміткою «Олімпіада» не пізніше  1 грудня.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОЛІМПІАДУ

Завантажити (PDF, 132KB)

Е-КВИТОК СТУДЕНТА – ПОВНОЦІННИЙ АНАЛОГ ЗВИЧАЙНОГО СТУДЕНТСЬКОГОЕ-КВИТОК СТУДЕНТА – ПОВНОЦІННИЙ АНАЛОГ ЗВИЧАЙНОГО СТУДЕНТСЬКОГО

Шановні студенти! Доводимо до вашого відома, що упродовж 2020 року ви матимете можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія». Е-квиток студента стане повноцінним аналогом звичайного студентського

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Шановні студенти та викладачі, керівники та учасники музичних колективів, співаки і музиканти, та всі поціновувачі музичного мистецтва. Щиро вітаємо Вас з міжнародним днем музики! Музика – чудотворний засіб залучення людей

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнського науково-методичного семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво», який відбудеться 27-28 листопада 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.