ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

В ніч з 13 на 14 червня при заході на посадку в аеропорту Луганськ терористами цинічно та підступно пострілами із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета уражено військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України ІЛ-76, який здійснював перевезення особового складу з метою ротації. На борту літака знаходилися військовослужбовці України.
У зв’язку із трагічною загибеллю військовослужбовців 14 червня 2014 року, з метою вшанування пам’яті всіх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу ‒ учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та пам’яті мирних жителів, які стали жертвами терористів на сході України, 15 червня 2014 року оголошено днем жалоби в Україні Указом Президента України № 527/2014.
У день жалоби на всій території України пам’ять загиблих вшанують о 12 годині хвилиною мовчання, на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущено Державний Прапор України.
Керівництво та увесь трудовий колектив мистецько-педагогічного факультету виносять щирі співчуття сім’ям полеглих військовослужбовців. Вічна пам’ять Героям України!
Слава Україні!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Адміністрація факультету

2 thoughts on “ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!”

1. Вічна пам”ять Героям України, які віддали життя за свободу і незалежність! Україна в скорботі…