ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

12 травня 2022 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшла ІХ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Леонідівна Годованюк. У зверненні було побажання учасникам заходу нових творчих і конструктивних ідей, інтелектуального й професійного збагачення та зазначено, що об’єктивна необхідність вивчення тенденцій розвитку мистецької освіти в Україні, залучення до наукової діяльності якнайбільше талановитої молоді; надання можливості студентам опублікувати результати досліджень та формування у них дослідницьких компетенцій зумовлює проведення цієї конференції.

Декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Григорівна Терешко зазначила, що не зважаючи на події, що відбуваються сьогодні на теренах України, конференція зібрала близько 100 учасників, серед яких представники різних областей України та побажала плідної й продуктивної роботи.

На пленарному засіданні виступили: Наталія Кабаченко, асистент кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; Валерія Мосіна, здобувач ОС «Бакалавр» Київського університету імені Бориса Грінченка; Світлана Шугайло, здобувач ОС «Бакалавр» Київського університету імені Бориса Грінченка; Таїсія Ясинська, здобувач ОС «Бакалавр» Київського університету імені Бориса Грінченка; Марія Хлапоніна, здобувач ОС «Бакалавр» Київського університету імені Бориса Грінченка; Марія Діденко, здобувач ОС «Бакалавр» Київського університету імені Бориса Грінченка; Едуард Петрюк, здобувач ОС «Бакалавр» КЗВО «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради; Сергій Фанта, здобувач ОС «Бакалавр» КЗВО «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради; Христина Кашубович, здобувач ОС «Бакалавр» КЗВО «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради; Вероніка Умарова, здобувач ОС «Бакалавр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Олена Суміна, здобувач ОС «Бакалавр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Лада Євтушенко, здобувач ОС «Магістр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Андрій Кислюк, здобувач ОС «Магістр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Валерія Куценко, викладач кафедри хореографії та художньої культури, член Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Запис пленарного засідання можна переглянути за посиланням:

У секційних засіданнях брали участь доповідачі із різних міст України (Київ, Одеса, Полтава, Суми, Ужгород, Харків, Чернівці та інші). Тези доповідей будуть видрукувані у збірнику матеріалів конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету Анатолій Сергійович Коваленко.

Адміністрація факультету мистецтв дякує всім учасникам конференції за активну участь та бажає успіху у подальших наукових розвідках мистецького напряму!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30  вересня  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  викладач  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Купчик Валентин Анатолійович. Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з цим святом! Бажаємо  здоров’я, добра, довголіття,

ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ОРКЕСТРУ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ОРКЕСТРУ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Нещодавно в приміщені актової зали нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбувся концерт оркестру народних інструментів факультету мистецтв (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Віра Калабська).

ВІДБУВСЯ КУЛЬТУРООСВІТНІЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МУЗИКИВІДБУВСЯ КУЛЬТУРООСВІТНІЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МУЗИКИ

В межах профорієнтаційної роботи кафедри інструментального виконавства 28 жовтня 2015 року в уманському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – колегіум №7» відбувся культуроосвітній захід присвячений Міжнародному Дню музики. Творчу зустріч зі