ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

31 серпня відбулась урочиста Посвята першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Першокурсників, батьків, почесних гостей вітав весь професорсько-викладацький колектив та ректорат університету, на чолі з ректором – професором, доктором педагогічних наук, Заслуженим працівником освіти України Олександром Безлюдним. Він запевнив студентів, що саме в нашому університеті вони отримають якісну освіту, яскраве і цікаве студентське життя, найкращі умови навчання і проживання. Також висловив щиру подяку, що обрали Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – центр духовності, науки та культури в регіоні.

Урочистості відвідали високоповажні гості – заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Уманської міської ради Любов Плотнікова, делегація з партнерських навчальних закладів Республіки Польща – з Інституту Європейської культури в м. Гнєзно Познанського університету імені Адама Міцкевича, кандидат історичних наук, співробітник Катажина Єндращик; з Державної вищої школи професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно – доктор, доцент, директор Інституту економіки та управління простором Пшемислав Барткєвіч, магістр, заступник директора Інституту економіки та управління простором Пьотр Урбаняк, випускник нашого університету, уповноважений представник Державної вищої школи Костянтин Мазур, начальник відділу справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко.

На знак зв’язку поколінь і збереження традицій першокурсникам було урочисто передано символічні Студентський квиток та Ключ.

Окрасою Урочистої церемонії стали студенти та викладачі факультету мистецтв. Студентка спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Шинкарук разом зі студентами спеціальності «Хореографія» виконали вокально-хореографічну композицію «Україна – це ти!».

Пісня «Слава Україні» прозвучала у виконанні чоловічого вокального тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України: Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика. Художній керівник – Валентин Купчик.

Всі учасники урочистого дійства мали змогу переконатися, що у нас навчаються розумні, вродливі, талановиті та творчі студенти, інтелектуальна еліта – гордість і надія нашої держави. Урочистою ходою перед першокурсниками пройшли кращі з кращих – відмінники навчання, переможці змагань, олімпіад, дипломанти конкурсів, науковці, студентські лідери.

По завершенні урочистого зібрання першокурсники мали нагоду у дружньому колі поспілкуватися зі своїми викладачами.

Із вітальним словом до студентів звернулася декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна. Про особливості освітнього процесу на факультеті розповів заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук Король Анатолій Миколайович. Перспективи цікавого студентського дозвілля розкрила заступник декана з виховної роботи Грошовик Ірина Сергіївна.

Різні аспекти освітньо-творчої діяльності на факультеті окреслили перед першокурсниками завідувачі кафедр: кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна, завідувач кафедри хореографії та художньої культури; кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Янушівна; доцент, Заслужений працівник культури України, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Василь Васильович Семенчук; кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна Анатоліївна Радзівіл.

У добру путь, шановні першокурсники!