ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО ЧЕРКАС

ВІДБУЛАСЯ ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО ЧЕРКАС

9 жовтня відбулася цікава та змістовна екскурсія студентів-хореографів до славного міста Черкас.

Основною подією дня стало відвідування головного культурного і мистецького осередку міста Черкас – Палацу культури «Дружба народів» – з метою перегляду концертної програми Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, присвяченої 80-річчю від дня створення цього славетного колективу. Художній керівник – Герой України Мирослав Вантух.Святкова програма була насичена яскравими, самобутніми та вражаючими хореографічними композиціями у виконанні професійних танцівників, які зачаровували своєю віртуозністю та вправністю.

Серед них, відомі на весь світ танці – «Ми з України», «Повзунець», «Волинська полька», «Циганський танець», «Український танець з бубнами», «Запорожці», «Ляльки», «Моряцький танець», «Рукодільниці», «Подоляночка», «Гопак» та ін. Всі вони пронизані патріотизмом, героїзмом та любов’ю до рідної землі, традицій та звичаїв українського народу.

Студенти відвідали: найбільший в Черкаській області зоопарк,

популярний в Черкасах торгівельно-розважальний центр «Любава».

Студенти повернулися додому переповнені позитивними емоціями та враженнями, із натхненним настроєм на власне професійне вдосконалення та плідну працю!