ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН». ВІДДІЛЕННЯ ПЕРШЕ – ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

09-10 квітня 2020 р. на базі факультету мистецтв відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020 року про запровадження в Україні тритижневого карантину для усіх закладів освіти з 12 березня 2020 року, Міжнародна науково-практична конференція пройшла в дистанційному в режимі Он-лайн на платформі Zoom, що не зашкодило її провести на високому науковому та організаційному рівнях.

Співорганізаторами конференції були Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Об’єднання професійних художників (Ізраїль), Інститут проблем виховання НАПН України, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» та Регіональний науково-творчий центр художньої освіти і майстерності факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Участь у конференції взяли 325 науковців з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Ізраїлю.

*Відеозапис конференції можна буде переглянути за QR кодом, який буде розміщено у програмі конференції.

На пленарному засіданні виступили: Артур Клозе, художник-мультиплікатор, карикатурист (м. Кассель, Німеччина), Каха Читаіа, Заслужений хореограф Грузії, керівник ансамблю танцю «Колха» (м. Хобі, Грузія), Анна Єремус-Левандовська, професор, доктор хабілітований Інституту вокальних студій Познанської музичної академії імені І. Я. Падеревського (м. Познань, Польща), Йоанна Глородько, професор Інституту вокальних студій Познанської музичної академії імені І. Я. Падеревського (м. Познань, Польща), Мирослава Вовк, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник (м. Київ, Україна), Світлана Соломаха, старший науковий співробітник відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, кандидат педагогічних наук (м.Київ, Україна), Юлія Грищенко, старший науковий співробітник відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, кандидат педагогічних наук (м. Київ, Україна), Галина Ніколаї, доктор педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва та хореографії ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса, Україна), Мартиненко Олена Володимирівна, завідувач кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, доцент (м. Бердянськ, Україна), Кьон Наталя, кандидат педагогічних наук, приват-професор, доцент, завідувач кафедри теорії музики та вокалу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (м. Одеса, Україна).

У рамках конференції пройшли перегляди мистецьких проєктів «Казковий світ Василя Сухомлинського» (9 квітня) та «О, Фортуна» (10 квітня) за сценічною кантатою «Carmina Burana» Карла Орфа.

Організаційний комітет ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» висловлює щиру вдячність учасникам конференції за плідну та конструктивну діяльність та запрошує до подальшої співпраці!