ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

для студентів  спеціальності

014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Педагогічна практика є невід’ємною частиною підготовки бакалаврів   до  майбутньої професійної діяльності.

01.02.2021 р., у режимі онлайн (платформа ZOOM), на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва, відбулась настановна конференція з навчальної і виробничої практик для студентів  32А, 38, 42, 42 А, 48 груп денної  форми навчання (спеціальність 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)).

Модератор конференції –  кандидат педагогічних наук Волошин П. М.

Відкрив конференцію та привітав студентів  завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент Семенчук В. В., який наголосив, що умовою успішного проходження педагогічної практики є опанування студентами змісту фундаментальних дисциплін, методики їх викладання та  основ педагогіки.

Практика органічно поєднується з вивченням спеціальних, психологічних, педагогічних дисциплін.

Перед студентами виступили керівники педагогічних практик кандидат педагоічних наук, доцент Сирота З. М. та кандидат педагоічних наук, доцент Гусак В. А.,  які здійснюватимуть загальну організацію практик та контроль за її проведенням. Зі студентами проведено інструктаж по техніці безпеки.

Практика передбачає безперервність та послідовність її проведення і спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами у період навчання, набуття і вдосконалення ними практичних умінь і навичок за відповідною спеціальністю.

Проходження педагогічної практики дасть можливість студентам  краще ознайомитись  з роботою ЗЗСО, вивчити практичний досвід учителів музичного мистецтва, спробувати себе у  ролі вчителя музичного мистецтва, допоможе студентам  виробити  практичні уміння і навички, поглибити, закріпити знання з фахових дисциплін, розвинути власні організаторські здібності, переконатись у правильності вибору майбутньої  професії.