ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

17 червня  відбулася настановча конференція з фольклорної практики для здобувачів вищої освіти 16 групи (освітньо-професійна програма  Хореографія). Захід проводила в. о. декана факультету мистецтв, доцент кафедри хореографії та художньої культури Інна Терешко (вона ж і організатор та керівник навчальної практики).  Інна Григорівна ознайомила з метою та завданнями фольклорної практики, які в умовах воєнного часу та згідно з наказом ректора № 723 о/д від 30.05.2022 р. «Про організацію освітнього процесу з 1 до 30 червня 2022р.» були адаптовані до умов реалізації дистанційного навчання.

Інна Григорівна звернула увагу здобувачів, що кожен повинен відповідально працювати на своєму місці, оберігати й утверджувати ідентичність української нації як фундаментальну цінність буття, даровану Богом. Забезпечити пізнання національної ідентичності здатен фольклор, який у розвитку української культури завжди грав визначальну роль і виконував певну історичну місію; який здатен протистояти негативним явищам дійсності русифікації, денаціоналізації; який спинить  утвердження єдиних універсальних культурних стереотипів, шаблонів, стандартів.

Здобувачі ознайомилися зі зразками оформлення матеріалів фольклорної практики і різноманітними «тонкощами» пошуково-дослідницької роботи.

В кінці конференції Інна Григорівна наголосила, що те, що творили  українці століттями, проймає, огортає душу особливо сьогодні, у час війни. Голоси наших предків дають нам віру і сили, а ми маємо вивчати та знати витоки української культурної ідентичності. Тільки тоді ми зможемо збудувати нову Україну, країну з європейським обличчям.

Усі присутні висловили сподівання на успішне проведення фольклорної практики, на те, що практикантам пощастить знайти справжніх знавців народної мудрості, зразків фольклору та побажали всім здоров’я і якнайшвидшої перемоги Україні!

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства (завідувач кафедри – кандидат мистецтвознавства, професор Бай Юрій Миколайович) відбувся випускний екзамен «Диригування оркестром» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво»,

МАЙСТЕР-КЛАС ДОКТОРА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ІВАНА ДМИТРОВИЧА ЄРГІЄВАМАЙСТЕР-КЛАС ДОКТОРА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ІВАНА ДМИТРОВИЧА ЄРГІЄВА

У рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з Міжнародною участю «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти» відбувся майстер-клас доктора мистецтвознавства, професора, народного артиста України, завідувача кафедри народних інструментів Одеської національної музичної

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАРИ SPRINGER NATUREВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАРИ SPRINGER NATURE