ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

4 лютого 2019 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів 3-го та 4-го курсів.

Із настановчими рекомендаціями для студентів виступила заступник декана факультету мистецтв з педагогічної практики, кандидат педагогічних наук Семенова Олена Віталіївна. Олена Віталіївна наголосила на тому, що практична підготовка студентів є невід’ємним та обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців, який сприяє закріпленню професійних знань, умінь та навичок, що були набуті студентами в університеті та їх поглибленню. Також ознайомила студентів із базами та термінами проходження практики.

Відповідно до Положення «Про організацію практик в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини» методистами та керівниками педагогічної практики призначено науково-педагогічних працівників профільних кафедр: Гагаріна Миколу Івановича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та освітнього менеджменту; Резніченко Ірину Геннадіївну, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри виховних технологій та педагогічної творчості; Макарчук Вікторію Вікторівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри виховних технологій та педагогічної творчості; Короля Анатолія Миколайовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва; Семенову Олену Віталіївну, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва; Балдинюк Олену Дмитрівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи; Волошина Петра Миколайовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Сироту Зою Миколаївну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, методистом з музичного мистецтва; Гусака Владислава Анатолійовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Радзівіл Тетяну Анатоліївну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства; Бикову Ольгу Вікторівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури; Гекалюк Людмилу Юріївну викладача кафедри хореографії та художньої культури.

Під час конференції студенти отримали установки щодо програми та звітних матеріалів з питань педагогічної практики. Доповідачі висловили сподівання, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання на практиці, відчують переваги обраної професії та радість від спілкування з дітьми.

Бажаємо нашим студентам творчих успіхів, приємних вражень та успішного проходження практики!