ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ПОЇЗДКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ДО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Днями відбулася поїздка викладачів кафедри інструментального виконавства (завідувач – кандидат мистецтвознавства, професор, почесний професор Благоєвградського Південно-Західного університету «Неофіт Рильський» (Болгарія), заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович) та студентів (спеціальності 025 Музичне мистецтво, 014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво) на вистави 152 сезону у Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка.

Представники факультету мистецтв відвідали оперу на 1 дію «Алєко» С. Рахманінова (лібрето Володимира Немировича-Данченка за поемою Олександра Пушкіна «Цигани») та балет на 1 дію «Кармен-сюїта» Ж. Бізе-Р. Щедріна (лібрето і хореографія Альберто Алонсо за новелою «Кармен» Проспера Меріме) під орудою народного артиста України Володимира Кожухаря.

Ролі виконували та свою майстерність на провідній сцені країни демонстрували:

Алєко: Базир В’ячеслав Кармен: Скрипченко Ольга
Земфіра:
Бахрітдінова-Кравчук Ксенія
Хозе: Ваня Ян
Ескамільо: Потьомкін Олексій
Молодий циган: Кузьмін Дмитро Цуніга: Засухін Володимир
Старий циган, батько Земфіри:
Тарас Богдан
Доля: Борисова Ірина
Дві тютюнниці:
Стара циганка: Циган Людмила Бетанкоурт Райса, Мількевіч Варвара

Учасники поїздки висловлюють вдячність ректору УДПУ імені Павла Тичини, професору Безлюдному Олександру Івановичу, декану факультету мистецтв доценту Терешко Інні Григорівні та інженеру з охорони праці Коліснику Віктору Григоровичу за можливість в організації поїздки.