ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИ

16 вересня 2014 року в Уманській картинній галереї відбулася презентація художніх творів, подарованих відомими ізраїльськими митцями: Віктором Бриндачем, Андріаном Жудро, Анною Зарніцькою «В Умань − з Ізраїлю».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИ

Ця подія стала знаковою і символічною у житті нашого міста, адже це перші полотна, які прибули до нас із Єрусалиму.
Презентація пройшла в теплій атмосфері. З розповіддю про авторів картин виступила завідувач картинною галереєю Тамара Гай. Теплі слова про митців сказала директор Українсько-Ізраїльського центру освіти, науки і культури УДПУ ім. Павла Тичини, завідувач кафедри практичного мовознавства, кандидат філологічних наук, професор Наталія Цимбал, яка і привезла ці картини в Умань.

З відгуком про художні твори, написані в техніці олійного живопису, виступила завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доцент Ольга Музика: «Роботи, подаровані художниками, заслуговують на увагу глядачів – поціновувачів мистецтва. Вони написані з великою любов’ю до Святої Землі, до міста трьох релігій − Єрусалима, куди з’їжджаються паломники з усього світу. Вражає цікаве колористичне рішення, техніка виконання, майстерність у створенні художніх образів».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИ

Тож запрошуємо відвідати галерею і оглянути експозицію, помилуватись живописними творами!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИ