ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

5 листопада на мистецько-педагогічному факультеті відбулася грандіозна подія – презентація першого курсу!
За цей час першокурсники мали змогу добре познайомитися, здружитися, щоб у повній мірі розкрити свої таланти і якнайкраще представити свою спеціальність.
Першими на сцену вийшли студенти 12 групи напряму підготовки «Музичне мистецтво». Увесь виступ був пронизаний духом патріотизму і любов’ю до рідної землі, що виражалося в декламації віршів та артистичному виконанні мелодійних пісень.

Виступ студентів 13 та 15 груп напряму підготовки «Образотворче мистецтво» розповіли глядачам «Легенду про художника», в якому жило бажання милуватися прекрасним та відтворювати його.

Виступ 31 групи напряму підготовки «Музичне мистецтво» полонив усіх глядачів. Жартівлива сценка «Струни» викликала бурхливі овації, адже студенти оригінально і дуже яскраво втілили свій задум.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

11 та 14 групи напряму підготовки «Хореографія» розповіли цілу історію про студентське життя через танець. Глядачі поринули в містичну історію про графа Дракулу, яка закінчилася перемогою добра над злом.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

Першокурсники мистецько-педагогічного факультету достойно показали себе на сцені у дебютних виступах. Це свідчить про те, що вони добре адаптувалися та стали повноцінними членами нашої великої творчої родини!
Щиро дякуємо студентам та кураторам за яскраві таланти, оригінальні ідеї та позитивні емоції! Бажаємо творчого натхнення та незгасаючої життєвої енергії! Хай вам у всьому щастить!

4 коментарі  • листопада 6, 2014