ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!

ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!

19 листопада 2021 року в рамках Всеукраїнського науково-практичного семінару «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів» на кафедрі хореографії та художньої культури відбулась V Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань, смт. Верхнячка, м. Христинівка, м. Ізмаїл, м. Жмеринка, м. Пологи, м. Дніпро, м. Ніжин та студенти коледжів м. Вінниця, м. Броди та м. Дніпро.

Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в різних жанрах хореографії та виконали тестові завдання з теорії та історії хореографічного мистецтва. Показали високий рівень теоретичних знань та практичних умінь! Із тестами справились усі. А роботи були такі чудові й різнопланові, що складно було вирішити, яка з них заслуговує на найвищий бал!

За результатами олімпіади дипломи переможця І ступеня отримали:

Голян Дарина, Євтєєва Віолетта, Греб Дана, Гайдук Інна, Кушніренко Ангеліна.

Дипломи переможця ІІ ступеня отримали:

Сергєєнко Вікторія, Семенова Аліна, Колодзінська Евеліна, Доценко Анна, Гайдук Валерія, Степанюк Анна, Касьяненко Вікторія, Мартинова Владислава, Старченко Ганна, Соловей Олександра, Мілованова Анастасія, Санченко Марія, Михайленко Юлія, Сендик Карина.

Дипломи переможця ІІІ ступеня отримали:
Данилова Анастасія, Довгань Дар’я, Соловей Анастасія, Погоріла Ірина, Паскалова Алла, Чумакова Дар’я, Герасименко Анастасія, Суярко Софія, Сенченкова Марія, Селедець Катерина, Дремова Вероніка.

Щиро дякуємо усім вчителям хореографії та керівникам хореографічних колективів за підготовку учасників олімпіади!

Дякуємо за співпрацю! Бажаємо успіхів, натхнення на творчість і талановитих учнів!

ПЕРЕМОГА НА ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВПЕРЕМОГА НА ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ

25 жовтня 2020 року оголошено результати IV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «SOLOVIOV ART IV». За рішенням жури в номінації «Народні інструменти» (гітара) старшої ІІ категорії (23‒25 років) перемогу здобула ‒ Анастасія Царикова

24-25 лютого 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури за ініціативи Міністерства культури України відбувся VIII Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». Директор фестивалю-конкурсу – Лариса Ощаповська.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ!!!ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ!!!

Найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хорового співу та інструментальної музики «Витоки Voice!» (який проходив 3-5 листопада 2017 року в місті Черкаси) здобули учасники «Молодіжного камерного хору» (художній керівник