ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

28 червня 2014 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини денної і заочної форми навчання.
Відкрила урочисте засідання з нагоди випуску студентів кандидат історичних наук, доцент, декан факультету, директор Інституту розвитку дитини Дудник Олена Володимирівна.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

З прадавніх часів українців проводжали з Богом. Нинішніх випускників благословив у дорогу самостійного життя протоієрей Вадим.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Дипломи магістра випускникам 51-М групи денної форми навчання та 51-М групи заочної форми навчання спеціальності «образотворче мистецтво» вручила декан факультету Дудник Олена Володимирівна.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Дипломи спеціаліста випускникам 51 групи денної форми навчання та 51 групи заочної форми навчання мистецько-педагогічного факультету спеціальності «музичне мистецтво» вручив проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музичного мистецтва Балдинюк Дмитро Іванович.

Дипломи спеціаліста випускникам 53 групи заочної форми навчання спеціальності «хореографія» вручила кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.

Дипломи спеціаліста випускникам 53 групи денної форми навчання та 52 групи заочної форми навчання спеціальності «образотворче мистецтво» вручила кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

Слово від випускників мистецько-педагогічного факультету проголосила випускниця кафедри образотворчого мистецтва Ященко Ірина.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Приємним моментом заходу стала відзнака деканом факультету найактивніших студентів-випускників мистецько-педагогічного факультету.

У подарунок випускникам та гостям дійства пролунали пісні та яскраві виступи за участі вокалістів та творчих колективів мистецько-педагогічного факультету.
Хореографічні композиції «Народження мрії», та «Танго над прірвою» виконав народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві». Художній керівник – Людмила Андрощук.

Турецький танець «Халай» та український танок «Їхали козаки» подарував народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина». Керівник – Сергій Куценко.

Пісня «Euphoria» прозвучала у виконанні студентки 1 курсу мистецько-педагогічного факультету Світлани Погрібної.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Інструментальною композицією «Весняна самба» порадував усіх присутніх дует баяністів у складі Костянтина Степури та Андрія Куцого.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Пісню «Я бажаю Вам сонця і миру» подарував заслужений працівник культури України Валентин Купчик!

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Дорогі випускники! Хай здійсняться всі ваші мрії! Злагоди і добробуту Вашим родинам, творчих злетів у натхненній праці!

Всього Вам найкращого!

2 thoughts on “ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ”

1. Вітаємо! Щасливої і творчої дороги!

2. Нехай щастить усім нашим випускникам!!!