ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Сьогодні на мистецько-педагогічному факультеті відбулося чергове, урочисте засідання Вченої ради. Урочисте, оскільки розпочалось воно із святкових привітань з нагоди Дня народження декана факультету, кандидата історичних наук, доцента Олени Володимирівни Дудник.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Від щирого серця увесь колектив викладацького складу факультету побажали Олені Володимирівні міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту!

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Одним із вагомих питань, які розглядалися на засіданні, стала практична підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін випускних курсів. Із вичерпною інформацією про стан підготовки до педагогічної практики студентів випускного курсу виступила заступник декана з педпрактики, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Світлана Миколаївна Радченко.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Про працевлаштування випускників мистецько-педагогічного факультету 2014 року, перспективи працевлаштування випускників 2015 року та про зміни у організації навчального процесу в зв’язку із втратою чинності наказу Міністерства освіти і науки України «Про впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу» доповів заступник декана з навчальної роботи, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Сергій Володимирович Куценко.
Питання стану виконання студентами індивідуальних планів навчання та рекомендацій щодо переведення та продовження індивідуальних планів окреслила декан факультету Олена Володимирівна Дудник.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

З інформацією про особливості та вдосконалення роботи в навчальному середовищі системи Moodle виступила модератор мистецько-педагогічного факультету Наталія Володимирівна Пиж’янова.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Заключним етапом засідання Вченої ради мистецько-педагогічного факультету стало спільне обговорення підготовки до участі факультету в «Марші миру» з нагоди святкування Дня міста Умань 4 жовтня 2014 року.